| Karazana fampisehoana | OLED |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 2.42 santimetatra |
| teboka | Teboka 128×64 |
| Fomba fampisehoana | Matrisy tsy mihetsika |
| Faritra Mavitrika (AA) | 55.01×27.49 mm |
| Haben'ny takelaka | 60.5×37×1.8 mm |
| Loko | Fotsy/Manga/Mavo |
| ny famirapiratry ny mazava | 90 (Min)cd/m² |
| Fomba fitondrana fiara | Famatsiana ivelany |
| interface tsara | SPI mifanitsy/I²C/tariby 4 |
| ADIDY | 1/64 |
| Laharana Pin | 24 |
| IC mpamily | SSD1309 |
| Zintin'aratra | 1.65-3.3 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -40 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -40 ~ +85°C |
Efijery OLED grafika ny X242-2864KSWUG01-C24, mirefy 55.01 × 27.49 mm ny velarany, ary 2.42 santimetatra ny diagonaly.
Ity môdio OLED ity dia tafiditra ao anatin'ny IC mpanara-maso SSD1309 mandroso ary manohana interface parallèle, I²C, ary interface serial SPI 4-wire.
Mba hahazoana antoka fa tsy misy olana ny traikefan'ny mpampiasa, ny môdioly fampisehoana OLED dia miasa amin'ny voltase famatsiana lojika 3.0V (sanda mahazatra) ary manome andraikitra mitondra fiara 1/64.
Midika izany fa tsy mandany herinaratra faran'izay kely fotsiny izy io, fa manome fahombiazana ambony ihany koa, ka mahatonga azy io ho safidy tonga lafatra amin'ny fampiharana mitsitsy angovo.
Ny môdio OLED dia mety amin'ny indostria isan-karazany toy ny: fitaovana entin-tanana, tambajotra marani-tsaina, fitaovana azo anaovana marani-tsaina, fitaovana IoT, fitaovana ara-pitsaboana.
Afaka miasa amin'ny mari-pana manomboka amin'ny -40℃ ka hatramin'ny +70℃ ity môdioly ity; ary ny mari-pana fitahirizana dia manomboka amin'ny -40℃ ka hatramin'ny +85℃.
1. Manify–Tsy mila jiro manazava, mamoaka ho azy;
2. Zoro fijerena malalaka: degre malalaka;
3. Famirapiratana avo lenta: 110 cd/m²;
4. Tahan'ny fifanoherana avo lenta (Efitrano Maizina): 2000:1;
5. Hafainganam-pandeha avo lenta (<2μS);
6. Mari-pana azo ampiasaina malalaka
7. Fanjifana herinaratra ambany kokoa;
Atolotray anareo ny vaovao farany amin'ny andian-dahatsoratra môdioly fampisehoana, ny efijery môdioly fampisehoana OLED kely 2.42 santimetatra! Ny habeny kely sy ny famaha avo lenta 128x64 teboka dia mahatonga azy io ho tsara indrindra amin'ny fampiharana isan-karazany izay voafetra ny toerana nefa ilaina ny fampisehoana mazava sy mazava.
Ity efijery OLED ity dia natao hanomezana fampisehoana tsara indrindra, manome sary maranitra sy mamiratra ary fifanoherana tena tsara. Ny famaha avo lenta dia miantoka fa aseho araka ny tokony ho izy ny antsipiriany rehetra, ka mahatonga azy io ho tsara indrindra amin'ny fampisehoana sary sarotra, lahatsoratra sarotra, ary na dia kisary sy logo kely aza.
Mampiasa teknolojia OLED ny môdioly fampisehoana, izay manolotra tombony maro raha oharina amin'ny efijery LCD mahazatra. Ny takelaka OLED dia manome loko mainty lalina sy loko marevaka ho an'ny sary manankarena sy toy ny tena izy. Manana zoro fijerena midadasika kokoa ihany koa izy io, ahafahan'ny mpijery mankafy votoaty avy amin'ny zoro samihafa tsy misy fihenan'ny kalitao. Fanampin'izany, ny teknolojia OLED dia mandany herinaratra kely kokoa, ka mahatonga azy io ho mitsitsy angovo kokoa ary manalava ny androm-piainan'ny vokatra.
Azo ampiasaina amin'ny sehatra maro ity efijery kely misy efijery OLED mirefy 2.42 santimetatra ity. Mety tsara amin'ny fitaovana azo entina, teknolojia azo anaovana, fitaovana an-trano marani-tsaina, rafitra fanaraha-maso indostrialy, sy ny maro hafa. Ny habeny kely dia mahatonga azy io ho safidy tsara ho an'ny fitaovana elektronika izay tena ilaina ny fanatsarana ny toerana, toy ny famantaranandro maranitra, fitaovana fanaraha-maso ara-pahasalamana, fitaovana IoT, ary fitaovana elektronika.
Mora ampidirina ny efijery môdioly fampisehoana OLED ary tsotra ny interface-ny, izay azo ampidirina tsara amin'ny endrika efa misy na ampiasaina amin'ny fampivoarana vokatra vaovao. Manohana interface fifandraisana samihafa toy ny SPI sy I2C izy io, manome fahafaha-miovaova sy mifanaraka amin'ny sehatra microcontroller isan-karazany.
Raha fintinina, ny efijery kely OLED 2.42 santimetatra dia mampifangaro ny halemilemy, ny famaha avo lenta ary ny fampisehoana tsara dia tsara. Ny teknolojia OLED dia miantoka loko mamirapiratra, mainty lalina ary zoro fijerena midadasika kokoa. Na te hanatsara ny fampisehoana fitaovana azo anaovana marani-tsaina, fitaovana azo entina na rafitra fanaraha-maso indostrialy ianao, ity efijery OLED ity no vahaolana tonga lafatra. Havaozy amin'ity module fampisehoana maoderina ity ny vokatrao mba hanomezana traikefa mahafinaritra sy mahavariana ho an'ny mpanjifanao.