| Karazana fampisehoana | OLED |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 1.71 santimetatra |
| teboka | Teboka 128×32 |
| Fomba fampisehoana | Matrisy tsy mihetsika |
| Faritra Mavitrika (AA) | 42.218×10.538 mm |
| Haben'ny takelaka | 50.5×15.75×2.0 mm |
| Loko | Monokrom (Fotsy) |
| ny famirapiratry ny mazava | 80 (Min)cd/m² |
| Fomba fitondrana fiara | Famatsiana ivelany |
| interface tsara | SPI mifanitsy/I²C/tariby 4 |
| ADIDY | 1/64 |
| Laharana Pin | 18 |
| IC mpamily | SSD1312 |
| Zintin'aratra | 1.65-3.5 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -40 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -40 ~ +85°C |
Ny X171-2832ASWWG03-C18 dia môdioly fampisehoana OLED COG. Manana habe AA 42.218 × 10.538mm ary endrika manify dia manify 50.5 × 15.75 × 2.0mm, ity Môdioly Fampisehoana OLED ity dia manolotra endrika kely sy kanto izay azo ampidirina tsara amin'ny fitaovana elektronika rehetra.
Ny famirapiratana miavaka an'ity môdioly ity izay 100 cd/m² dia miantoka sary mazava sy mazava na dia amin'ny tontolo mazava tsara aza.
Ny safidy interface maro samihafa ao aminy dia ahitana ny parallel, I²C, ary 4-wire SPI, izay manome fahafahana fampidirana azo ovaina mba hamenoana ny fepetra takian'ny fampiharana isan-karazany.
Ity efijery OLED ity dia namboarina miaraka amin'ny IC mpamily SSD1315 SSD1312, ny Môdiolan'ny efijery OLED dia miantoka fampisehoana sy fahatokisana miavaka.
Ny IC-n'ny mpamily dia miantoka ny fandefasana angona haingana sy marina, ahafahana mifandray tsara amin'ny mpampiasa.
Na fitaovana fanatanjahan-tena azo anaovana, fitaovana ara-pahasalamana, na rafitra famokarana marani-tsaina, ny OLED Display Module anay no safidy tonga lafatra hanatsarana ny traikefan'ny mpampiasa sy hampisehoana ny tena mety ho vitan'ny vokatrao.
1. Manify–Tsy mila jiro manazava, mamoaka ho azy;
2. Zoro fijerena malalaka: degre malalaka;
3. Famirapiratana avo lenta: 100 cd/m²;
4. Tahan'ny fifanoherana avo lenta (Efitrano Maizina): 2000:1;
5. Hafainganam-pandeha avo lenta (<2μS);
6. Mari-pana azo ampiasaina malalaka;
7. Fanjifana herinaratra ambany kokoa.