| Karazana fampisehoana | OLED |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 0.66 santimetatra |
| teboka | Teboka 64x48 |
| Fomba fampisehoana | Matrisy tsy mihetsika |
| Faritra Mavitrika (AA) | 13.42×10.06 mm |
| Haben'ny takelaka | 16.42×16.9×1.25 mm |
| Loko | Monokrom (Fotsy) |
| ny famirapiratry ny mazava | 80 (Min)cd/m² |
| Fomba fitondrana fiara | Famatsiana anatiny |
| interface tsara | SPI mifanitsy/ I²C / 4-tariby |
| ADIDY | 1/48 |
| Laharana Pin | 28 |
| IC mpamily | SSD1315 |
| Zintin'aratra | 1.65-3.5 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -40 ~ +85 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -40 ~ +85°C |
Ny môdioly N066-6448TSWPG03-H28 dia efijery COG OLED ho an'ny mpanjifa, habe diagonaly 0.66 santimetatra, vita amin'ny famaha 64x48 teboka. Ity môdioly OLED ity dia namboarina miaraka amin'ny IC SSD1315; manohana ny interface Parallel/I²C /4-wireSPI izy; ny voltazy famatsiana ho an'ny lojika dia 2.8V (VDD), ary ny voltazy famatsiana ho an'ny fampisehoana dia 7.5V (VCC). Ny courant miaraka amin'ny efijery checkerboard 50% dia 7.25V (ho an'ny loko fotsy), ny adidy mitondra 1/48. Ny môdioly N066-6448TSWPG03-H28 dia manohana ny famatsiana Charge Pump anatiny sy ny famatsiana VCC ivelany.
Azo ampiasaina amin'ny fitaovana azo anaovana, fitaovana azo entina, sns ity môdioly ity. Azo ampiasaina amin'ny mari-pana manomboka amin'ny –40℃ ka hatramin'ny +85℃ izy io; ary ny mari-pana fitahirizana azy dia manomboka amin'ny -40℃ ka hatramin'ny +85℃.
1. Manify–Tsy mila jiro manazava, mamoaka ho azy;
2. Zoro fijerena malalaka: degre malalaka;
3. Famirapiratana avo lenta: 430 cd/m²;
4. Tahan'ny fifanoherana avo lenta (Efitrano Maizina): 2000:1;
5. Hafainganam-pandeha avo lenta (<2μS);
6. Mari-pana azo ampiasaina malalaka;
7. Fanjifana herinaratra ambany kokoa.