| Karazana fampisehoana | OLED |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 0.63 santimetatra |
| teboka | Teboka 120x28 |
| Fomba fampisehoana | Matrisy tsy mihetsika |
| Faritra Mavitrika (AA) | 15.58×3.62 mm |
| Haben'ny takelaka | 21.54×6.62×1.22 mm |
| Loko | Monokrom (Fotsy) |
| ny famirapiratry ny mazava | 220 (Min)cd/m² |
| Fomba fitondrana fiara | Famatsiana anatiny |
| interface tsara | I²C |
| ADIDY | 1/28 |
| Laharana Pin | 14 |
| IC mpamily | SSD1312 |
| Zintin'aratra | 1.65-3.3 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -40 ~ +85 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -40 ~ +85°C |
Mirefy 0.63 santimetatra monja ny N063-2028TSWIG02-H14, izay manome vahaolana kely sy azo ampiasaina amin'ny zavatra maro samihafa ho an'ny filanao fampisehoana. Ny môdely dia manana famaha piksela 120x28 teboka ary famirapiratana hatramin'ny 270 cd/m², izay miantoka sary mazava sy mazava. Ny haben'ny AA 15.58×3.62mm sy ny endriny ankapobeny 21.54×6.62×1.22mm dia mahatonga azy io ho mora ampidirina amin'ny fitaovana sy rafitra elektronika isan-karazany. Ity efijery OLED kely 0.63 santimetatra 120x28 ity dia mety amin'ny fitaovana azo anaovana, sigara elektronika, fitaovana azo entina, fitaovana fikarakarana manokana, penina fandraisam-peo, fitaovana ara-pahasalamana, sns.
Ny iray amin'ireo endri-javatra lehibe amin'ny môdiolan'ny fampisehoana OLED anay dia ny interface I²C avo lenta, izay ahafahana mifandray sy mifehy tsara. Izany dia miantoka ny fiasana milamina sy ny fampidirana mora amin'ny fametrahana efa misy. Ho fanampin'izany, ny môdiolan'ny fampisehoana dia misy IC mpamily SSD1312, izay manatsara bebe kokoa ny fahombiazana sy ny fahatokisana ny môdiolan'ny fampisehoana.
1. Manify–Tsy mila jiro manazava, mamoaka ho azy;
2.Zo fijerena malalaka: degre malalaka;
3. Famirapiratana avo lenta: 270 cd/m²;
4. Tahan'ny fifanoherana avo lenta (Efitrano Maizina): 2000:1;
5. Hafainganam-pandeha avo lenta (<2μS);
6. Mari-pana azo ampiasaina malalaka;
7. Fanjifana herinaratra ambany kokoa.