| Karazana fampisehoana | OLED |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 3.12 santimetatra |
| teboka | Teboka 256×64 |
| Fomba fampisehoana | Matrisy tsy mihetsika |
| Faritra Mavitrika (AA) | 76.78×19.18 mm |
| Haben'ny takelaka | 88×27.8×2.0 mm |
| Loko | Fotsy/Manga/Mavo |
| ny famirapiratry ny mazava | 60 (Min)cd/m² |
| Fomba fitondrana fiara | Famatsiana ivelany |
| interface tsara | SPI mifanitsy/tariby 4 |
| ADIDY | 1/64 |
| Laharana Pin | 30 |
| IC mpamily | SSD1322UR1(COF) |
| Zintin'aratra | 1.65-3.3 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -40 ~ +85 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -40 ~ +85°C |
Efijery OLED grafika 3.12”, manana famaha 256×64 piksela ny X312-5664ASWDF01-C30.
Ity môdioly fampisehoana OLED ity dia manana refy 88×27.8×2.0 mm ary habe AA 76.78×19.18 mm;
Ity môdioly ity dia tafiditra ao anatin'ny IC mpanara-maso SSD1322UR1(COF); azo tohanana interface SPI mifanitsy, 4-line, ary I²C izy io; ny voltazy famatsiana lojika dia 2.5V (sanda mahazatra), 1/64 ny andraikitra mitondra fiara.
X312-5664ASWDF01-C30 dia fampisehoana OLED misy rafitra COF, ity môdiola OLED ity dia mety amin'ny fampiharana ara-pitsaboana, tontonana fanaraha-maso, milina fandoavana vola, milina tapakila, metatra fijanonan'ny fiara, sns.
Afaka miasa amin'ny mari-pana manomboka amin'ny -40℃ ka hatramin'ny +85℃ ny môdio OLED; ary ny mari-pana fitahirizana azy dia manomboka amin'ny -40℃ ka hatramin'ny +85℃.
Miaraka amin'ny môdioly PMOLED X312-5664ASWDF01-C30 sy ireo endri-javatra mandroso ao aminy, afaka mahazo traikefa hita maso tsara kokoa ny mpanjifa.
Ny fifanarahany amin'ny IC mpamily SSD1322 dia miantoka ny fiasa sy ny fahombiazana tsara indrindra.
Hitondra vahaolana fampisehoana farany ho anao ny Jiangxi Wisevision Optronics Co., Ltd. mba hanatsarana ny vokatrao sy hanatsarana ny traikefan'ny mpampiasa.
Matokia anay fa hanome fahafaham-po ny filanao rehetra momba ny môdiola OLED ary avelao ny fahaizanay hitarika ny fahombiazanao.
1. Manify–Tsy mila jiro manazava, mamoaka ho azy;
2. Zoro fijerena malalaka: degre malalaka;
3. Famirapiratana avo lenta: 80 cd/m²;
4. Tahan'ny fifanoherana avo lenta (Efitrano Maizina): 2000:1;
5. Hafainganam-pandeha avo lenta (<2μS);
6. Mari-pana azo ampiasaina malalaka;
7. Fanjifana herinaratra ambany kokoa.