| Karazana fampisehoana | IPS-TFT-LCD |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 0.99 santimetatra |
| teboka | Teboka 40×160 |
| Fijery ny lalana | IPS/Maimaim-poana |
| Faritra Mavitrika (AA) | 6.095×24.385 mm |
| Haben'ny takelaka | 8.6×29.8×1.5 mm |
| Fandaminana loko | Tady mitsangana RGB |
| Loko | 65K |
| ny famirapiratry ny mazava | 300 (Min)cd/m² |
| interface tsara | SPI / MCU |
| Laharana Pin | 10 |
| IC mpamily | GC9D01 |
| Karazana jiro miverina | LED fotsy misy puce 1 |
| Zintin'aratra | 2.4~3.3 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -20 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -30 ~ +80°C |
Môdioly fampisehoana TFT-LCD IPS zoro malalaka 0.99-inch ny N099-0416THBIG01-H10.
Ity tontonana TFT-LCD kely ity dia manana famaha 40x160 piksela, IC mpanara-maso GC9D01 tafiditra ao anatiny, manohana interface SPI 4-tariby, voltase famatsiana (VDD) eo anelanelan'ny 2.4V~3.3V, famirapiratry ny môdioly 300 cd/m², ary fifanoherana 1000.
Amin'ny fomba efijery mivantana ity môdioly ity, ary mampiasa ny teknolojia IPS (In plane Switching) zoro malalaka ny tontonana.
Ny elanelan'ny fijerena dia havia: 85/ankavanana: 85/miakatra: 85/midina: 85 degre. Ny tontonana IPS dia manana zoro fijerena isan-karazany, loko mamirapiratra ary sary avo lenta izay tototry ny hazavana sy voajanahary.
Tena mety tsara amin'ny fampiharana toy ny fitaovana azo anaovana, fitaovana ara-pitsaboana, sigara elektronika.
Ny mari-pana fiasan'ity môdioly ity dia -20 ℃ hatramin'ny 70 ℃, ary ny mari-pana fitahirizana dia -30 ℃ hatramin'ny 80 ℃.