| Karazana fampisehoana | IPS-TFT-LCD |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 1.08 santimetatra |
| teboka | Teboka 128×220 |
| Fijery ny lalana | IPS/Maimaim-poana |
| Faritra Mavitrika (AA) | 13.82×23.76 mm |
| Haben'ny takelaka | 16.12×29.76×1.52 mm |
| Fandaminana loko | Tady mitsangana RGB |
| Loko | 65K |
| ny famirapiratry ny mazava | 300 (Min)cd/m² |
| interface tsara | SPI / MCU |
| Laharana Pin | 13 |
| IC mpamily | GC9A01 |
| Karazana jiro miverina | LED fotsy misy puce 1 |
| Zintin'aratra | 2.5~3.3 V |
| Lanja | 1.2 g |
| Mari-pana miasa | -20 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -30 ~ +80°C |
Môdioly fampisehoana TFT-LCD IPS zoro malalaka 1.08 santimetatra ny N108-1222TBBIG15-H13. Ity tontonana TFT-LCD kely ity dia manana famaha 128 × 220 piksela, IC mpanara-maso GC9A01 tafiditra ao anatiny, manohana interface SPI 4-tariby, voltase famatsiana (VDD) eo anelanelan'ny 2.5V ~ 3.3V, famirapiratry ny môdioly 300 cd/m², ary fifanoherana 800.
Ny iray amin'ireo endri-javatra miavaka amin'ity efijery TFT LCD 1.08-inch ity dia ny tontonana IPS (In-Plane Switching) tafiditra ao anatiny. Ity teknolojia ity dia manolotra zoro fijerena midadasika kokoa havia: 80 / havanana: 80 / ambony: 80 / ambany: 80 degre (mahazatra), ahafahan'ny mpampiasa mankafy sary mazava sy mazava avy amin'ny lafiny rehetra. Na mijery horonan-tsary ianao, mijery sary na milalao lalao, ny efijery dia miantoka traikefa hita maso tsara kokoa.
Ny N108-1222TBBIG15-H13 dia tena mety amin'ny fampiharana toy ny fitaovana azo anaovana, vokatra fotsy, rafitra horonan-tsary, fitaovana ara-pitsaboana, hidin-trano marani-tsaina. Ny mari-pana fiasan'ity môdioly ity dia -20 ℃ hatramin'ny 70 ℃, ary ny mari-pana fitahirizana dia -30 ℃ hatramin'ny 80 ℃.