| Karazana fampisehoana | IPS-TFT-LCD |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 1.46 santimetatra |
| teboka | Teboka 80×160 |
| Fijery ny lalana | Famerenana REHETRA |
| Faritra Mavitrika (AA) | 16.18×32.35 mm |
| Haben'ny takelaka | 18.08×36.52×2.1 mm |
| Fandaminana loko | Tady mitsangana RGB |
| Loko | 65 K |
| ny famirapiratry ny mazava | 350 (Min)cd/m² |
| interface tsara | SPI andalana 4 |
| Laharana Pin | 13 |
| IC mpamily | GC9107 |
| Karazana jiro miverina | Jiro LED fotsy 3 |
| Zintin'aratra | -0.3~4.6 V |
| Lanja | 1.1 |
| Mari-pana miasa | -20 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -30 ~ +80°C |
Ny N146-0816KTBPG41-H13 dia môdioly IPS TFT-LCD 1.46-inch izay manana famaha 80x160 piksela. Mampiasa ny teknolojia IPS (In-Plane Switching) misy zoro fijerena malalaka, izy io dia manolotra kalitaon'ny sary tsy miovaova amin'ny zoro fijerena 80 degre (ankavia/ankavanana/miakatra/midina), izay manome loko mamirapiratra, matavy ary voajanahary.
Ity fampisehoana ity dia manohana interface maro (SPI, MCU, RGB) mba hahafahana mampiditra azy amin'ny fomba azo ovaina. Miaraka amin'ny haavon'ny famirapiratana avo lenta 350 cd/m², dia miantoka ny fahitana tsara na dia ao anatin'ny hazavana mamiratra manodidina aza. Ny fahombiazana dia tohanan'ny **GC9107 driver IC** mandroso, izay miantoka ny fiasana milamina sy mahomby.
Famaritana fototra:
Tahan'ny fifanoherana: 800:1
Tahan'ny lafiny: 3:4 (Mahazatra)
Voltazy famatsiana Analog: -0.3V hatramin'ny 4.6V (2.8V mahazatra)
Mari-pana miasa: -20°C hatramin'ny +70°C
Mari-pana fitahirizana: -30°C hatramin'ny +80°C