| Karazana fampisehoana | IPS-TFT-LCD |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 1.45 santimetatra |
| teboka | Teboka 60 x 160 |
| Fijery ny lalana | 12:00 |
| Faritra Mavitrika (AA) | 13.104 x 34.944 mm |
| Haben'ny takelaka | 15.4×39.69×2.1 mm |
| Fandaminana loko | Tady mitsangana RGB |
| Loko | 65 K |
| ny famirapiratry ny mazava | 300 (Min)cd/m² |
| interface tsara | SPI andalana 4 |
| Laharana Pin | 13 |
| IC mpamily | GC9107 |
| Karazana jiro miverina | Jiro LED FOTSY 1 |
| Zintin'aratra | 2.5~3.3 V |
| Lanja | 1.1g |
| Mari-pana miasa | -20 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -30 ~ +80°C |
Ireto misy topimaso ara-teknika nohavaozina araka ny matihanina:
N145-0616KTBIG41-H13 Mombamomba ara-teknika
Môdioly IPS TFT-LCD 1.45-inch manome famaha piksela 60 × 160, natao ho an'ny fampiharana tafiditra amin'ny fomba maro samihafa. Miaraka amin'ny fifanarahan'ny interface SPI, ity fampisehoana ity dia miantoka ny fampidirana mivantana amin'ny rafitra elektronika isan-karazany. Miaraka amin'ny famirapiratana 300 cd/m², dia mitazona fahitana mazava tsara izy na dia amin'ny tara-masoandro mivantana na amin'ny tontolo iainana misy hazavana be aza.
Famaritana fototra:
Fanaraha-maso Mandroso: IC mpamily GC9107 ho an'ny fanodinana famantarana tsara kokoa
Fampisehoana fijerena
Zotra fijerena simetrika 50° (L/R/U/D) amin'ny alàlan'ny teknolojia IPS
800:1 tahan'ny fifanoherana ho an'ny fahazavana lalina kokoa
3:4 lafiny tahan'ny (fikirana mahazatra)
Fepetra takiana amin'ny herinaratra: famatsiana analog 2.5V-3.3V (mahazatra 2.8V)
Toetra mampiavaka ny asa:
Fahombiazana ara-maso: Famirapiratana loko voajanahary miaraka amin'ny vokatra chromatic 16.7M
Faharetan'ny tontolo iainana:
Faritra fiasana: -20℃ hatramin'ny +70℃
Fandeferana fitahirizana: -30℃ hatramin'ny +80℃
Fahombiazan'ny Angovo: Famolavolana voltazy ambany ho an'ny fampiharana saro-pady amin'ny herinaratra
Tombony lehibe:
1. Fahombiazana azo vakiana amin'ny tara-masoandro miaraka amin'ny sosona IPS anti-glare
2. Fanamboarana matanjaka ho an'ny fahatokisana ara-indostria
3. Fampiharana ny protokol SPI nohafohezina
4. Fahombiazana ara-pahasalamana maharitra amin'ny toe-javatra tafahoatra
Tsara ho an'ny:
- Fampisehoana dashboard fiara
- Fitaovana IoT izay mitaky fahitana ivelany
- Fifandraisana amin'ny fitaovana ara-pitsaboana
- Terminals azo entina mafy orina