| Karazana fampisehoana | IPS-TFT-LCD |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 1.47 santimetatra |
| teboka | Teboka 172×320 |
| Fijery ny lalana | IPS/Maimaim-poana |
| Faritra Mavitrika (AA) | 17.65 x 32.83 mm |
| Haben'ny takelaka | 19.75 x 36.86 x 1.56 mm |
| Fandaminana loko | Tady mitsangana RGB |
| Loko | 65 K |
| ny famirapiratry ny mazava | 350 (Min)cd/m² |
| interface tsara | QSP/MCU |
| Laharana Pin | 8 |
| IC mpamily | GC9307 |
| Karazana jiro miverina | Jiro LED fotsy 3 |
| Zintin'aratra | -0.3~4.6 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -20 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -30 ~ +80°C |
Ny N147-1732THWIG49-C08 dia môdioly IPS TFT-LCD 1.47-inch izay manana famaha avo lenta 172x320 piksela. Manana teknolojia IPS (In-Plane Switching) misy zoro fijerena malalaka izy io, ka manome sary tsy miovaova sy avo lenta miaraka amin'ny loko mamirapiratra, tototry ny hazavana ary voajanahary amin'ny zoro fijerena 80 degre (ankavia/ankavanana/miakatra/midina).
Ity fampisehoana ity dia manohana interface maro, anisan'izany ny SPI, ho an'ny fampidirana rafitra azo ovaina. Ny famirapiratany avo lenta 350 cd/m² dia miantoka ny fahitana tsara na dia amin'ny hazavana manodidina aza. Ny fahombiazana dia tohanan'ny IC mpamily GC9307 mandroso, izay ahafahana miasa milamina sy mahomby.
Famaritana fototra:
Tahan'ny fifanoherana: 1500:1
Tahan'ny lafiny: 3:4 (Mahazatra)
Voltazy famatsiana Analog: -0.3V hatramin'ny 4.6V (2.8V mahazatra)
Mari-pana miasa: -20°C hatramin'ny +70°C
Mari-pana fitahirizana: -30°C hatramin'ny +80°C