| Karazana fampisehoana | OLED |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 1.50 santimetatra |
| teboka | Teboka 128×128 |
| Fomba fampisehoana | Matrisy tsy mihetsika |
| Faritra Mavitrika (AA) | 26.855×26.855 mm |
| Haben'ny takelaka | 33.9×37.3×1.44 mm |
| Loko | Fotsy/Mavo |
| ny famirapiratry ny mazava | 100 (Min)cd/m² |
| Fomba fitondrana fiara | Famatsiana ivelany |
| interface tsara | SPI mifanitsy/I²C/tariby 4 |
| ADIDY | 1/128 |
| Laharana Pin | 25 |
| IC mpamily | SH1107 |
| Zintin'aratra | 1.65-3.5 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -40 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -40 ~ +85°C |
Ecran OLED matrice passive ny X150-2828KSWKG01-H25 izay vita amin'ny pixel 128x128, habe diagonaly 1.5 inch.
Ny WEO128128A dia manana refy 33.9 × 37.3 × 1.44 mm ary habe AA 26.855 x 26.855 mm; namboarina miaraka amin'ny IC mpanara-maso SH1107 izy io ary manohana interface SPI parallel, I²C ary 4-wire serial, famatsiana herinaratra 3V.
Ny Môdiola OLED dia efijery OLED 128x128 misy rafitra COG izay manify dia manify ary tsy mila jiro (mamoaka ho azy); maivana izy io ary tsy mandany herinaratra firy.
Mety amin'ny fitaovana fandrefesana, fampiharana an-trano, fitaovana ara-bola, fitaovana entin-tanana, fitaovana teknolojia manan-tsaina, fitaovana ara-pitsaboana, sns. izy io.
Afaka miasa amin'ny mari-pana manomboka amin'ny -40℃ ka hatramin'ny +70℃ ny môdio OLED; ary ny mari-pana fitahirizana azy dia manomboka amin'ny -40℃ ka hatramin'ny +85℃.
①Manify–Tsy mila jiro manazava, mamoaka ho azy;
2Zoro fijerena malalaka: degre malalaka;
3Hazavana avo lenta: 100 (Min)cd/m²;
④Tahan'ny fifanoherana avo lenta (Efitrano Maizina): 10000:1;
⑤Hafainganam-pandeha avo lenta (<2μS);
⑥Mari-pana fiasana malalaka;
⑦Fanjifana herinaratra ambany kokoa.
Atolotray anareo ny fanavaozana farany indrindra: môdioly fampisehoana OLED kely mirefy 1.50 santimetatra 128x128. Ity môdioly kanto sy miendrika ity dia mampiseho ny teknolojia OLED farany indrindra izay manome sary tena izy miaraka amin'ny fahamarinan-toerana sy ny fahazavana. Ny fampisehoana 1.50 santimetatra an'ny môdioly dia mety tsara amin'ny fampiharana kely, miantoka fa ny antsipiriany rehetra dia aseho amin'ny kalitao mazava sy mahavariana.
Natao hanomezana fahafaham-po ny filàn'ny indostria isan-karazany, ny môdioly fampisehoana OLED kely 1.50 santimetatra dia vahaolana azo ampiasaina amin'ny fitaovana isan-karazany. Manomboka amin'ny famantaranandro maranitra ka hatramin'ny fitaovana fanaraha-maso ny fahasalamana, fakan-tsary nomerika ka hatramin'ny fitaovana filalaovana lalao azo entina, ity môdioly fampisehoana kely ity dia tonga lafatra amin'ny tetikasa rehetra izay mitaky efijery kely nefa mahery vaika.
Ny endri-javatra miavaka amin'ity môdioly fampisehoana OLED ity dia ny famaha piksela 128x128 mahavariana. Ny hakitroky piksela avo dia mitondra sary mazava sy maranitra, ahafahan'ny mpampiasa mankafy traikefa hita maso mahavariana. Na mampiseho sary ianao, na mampiseho sary na manoratra lahatsoratra, ity môdioly ity dia miantoka fa ny antsipiriany rehetra dia aseho tsara eo amin'ny efijery nefa tsy manimba ny kalitao.
Ankoatra izany, ny teknolojia OLED ampiasaina amin'ity môdioly fampisehoana ity dia manome famokarana loko sy fifanoherana tsara dia tsara. Miaraka amin'ny haavon'ny mainty lalina sy loko marevaka, dia velona ny votoatinao, ka mamorona traikefa fijerena mahafinaritra ho an'ny mpampiasa farany. Ny zoro fijerena midadasika an'ny môdioly dia miantoka fa hijanona ho mazava sy mazava ny fahitanao na dia jerena amin'ny lafiny samihafa aza.
Ankoatra ny fampisehoana tsara dia tsara amin'ny alalan'ny maso, ity môdioly fampisehoana OLED kely 1.50 santimetatra ity dia manolotra fahombiazana ara-angovo tena tsara ihany koa. Ny fanjifana herinaratra ambany dia manampy amin'ny fanatsarana ny faharetan'ny bateria, ka mahatonga azy io ho tsara indrindra ho an'ny fitaovana finday izay miantehitra amin'ny fitantanana herinaratra mahomby.
Ny môdioly fampisehoana OLED kely 1.50 santimetatra 128x128 anay dia manova tanteraka ny teknolojia fampisehoana kely miaraka amin'ny habeny kely, ny fampisehoana avo lenta ary ny fampisehoana hita maso tsara kokoa. Ankafizo ny hoavin'ny sary mazava sy mavitrika miaraka amin'ireo môdioly manavao anay ary ampio ny tetikasanao amin'ny ambaratonga manaraka.