| Karazana fampisehoana | OLED |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 1.40 santimetatra |
| teboka | Teboka 160×160 |
| Fomba fampisehoana | Matrisy tsy mihetsika |
| Faritra Mavitrika (AA) | 25×24.815 mm |
| Haben'ny takelaka | 29×31.9×1.427 mm |
| Loko | Fotsy |
| ny famirapiratry ny mazava | 100 (Min)cd/m² |
| Fomba fitondrana fiara | Famatsiana ivelany |
| interface tsara | 8-bit 68XX/80XX Parallel, 4-wire SPI, I2C |
| ADIDY | 1/160 |
| Laharana Pin | 30 |
| IC mpamily | CH1120 |
| Zintin'aratra | 1.65-3.5 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -40 ~ +85 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -40 ~ +85°C |
Môdioly fampisehoana OLED grafika COG 1.40" ny X140-6060KSWAG01-C30; vita amin'ny piksela 160×160 izy io. Ny môdioly OLED dia misy IC mpanara-maso CH1120 tafiditra ao anatiny; manohana interface SPI Parallel/I²C/4-wire izy io.
Manify dia manify ny môdio OLED COG, maivana ary tsy mandany herinaratra firy izay tena tsara ho an'ny fitaovana entin-tanana, fitaovana azo anaovana, fitaovana ara-pitsaboana marani-tsaina, fitaovana ara-pitsaboana, sns.
Afaka miasa amin'ny mari-pana manomboka amin'ny -40℃ ka hatramin'ny +85℃ ny môdioly fampisehoana OLED; ary ny mari-pana fitahirizana azy dia manomboka amin'ny -40℃ ka hatramin'ny +85℃.
Raha fintinina, ny môdioly fampisehoana OLED X140-6060KSWAG01-C30 dia vahaolana kely, avo lenta ary azo ampiasaina amin'ny sehatra maro samihafa.
Noho ny endriny maivana, ny fanjifana herinaratra ambany ary ny fahamarinan-toerana tsara amin'ny mari-pana, dia safidy tonga lafatra ho an'ny fampiharana manomboka amin'ny fitaovana fanaovana fitaovana ka hatramin'ny fitaovana ara-pitsaboana.
Ankafizo ny sary mahavariana sy ny fampisehoana azo itokisana miaraka amin'ny môdioly OLED.
1. Manify–Tsy mila jiro manazava, mamoaka ho azy;
2. Zoro fijerena malalaka: degre malalaka;
3. Famirapiratana avo lenta: 150 cd/m²;
4. Tahan'ny fifanoherana avo lenta (Efitrano Maizina): 10000:1;
5. Hafainganam-pandeha avo lenta (<2μS);
6. Mari-pana azo ampiasaina malalaka;
7. Fanjifana herinaratra ambany kokoa.