| Karazana fampisehoana | OLED |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 1.54 santimetatra |
| teboka | Teboka 64×128 |
| Fomba fampisehoana | Matrisy tsy mihetsika |
| Faritra Mavitrika (AA) | 17.51×35.04 mm |
| Haben'ny takelaka | 21.51×42.54×1.45 mm |
| Loko | Fotsy |
| ny famirapiratry ny mazava | 70 (Min)cd/m² |
| Fomba fitondrana fiara | Famatsiana ivelany |
| interface tsara | I²C/SPI tariby 4 |
| ADIDY | 1/64 |
| Laharana Pin | 13 |
| IC mpamily | SSD1317 |
| Zintin'aratra | 1.65-3.3 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -40 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -40 ~ +85°C |
Môdioly Fampisehoana OLED Sary X154-6428TSWXG01-H13 1.54-inch
Famaritana ara-teknika:
Endri-javatra fototra:
Fampiharana:
Tombony amin'ny fahombiazana:
Ny môdioly OLED X154-6428TSWXG01-H13 anay dia manolotra ireto manaraka ireto:
Nahoana no misafidy ity môdioly ity?
Misafidy ity efijery OLED ity ireo injeniera sy mpamorona noho ireto manaraka ireto:
1. Manify–Tsy mila jiro manazava, mamoaka ho azy;
2. Zoro fijerena malalaka: degre malalaka;
3. Hazavana avo lenta: 95 cd/m²;
4. Tahan'ny fifanoherana avo lenta (Efitrano Maizina): 10000:1;
5. Hafainganam-pandeha avo lenta (<2μS);
6. Mari-pana azo ampiasaina malalaka;
7. Fanjifana herinaratra ambany kokoa.