| Karazana fampisehoana | IPS-TFT-LCD |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 0.71 santimetatra |
| teboka | Teboka 160×160 |
| Fijery ny lalana | IPS/Maimaim-poana |
| Faritra Mavitrika (AA) | 18×18 mm |
| Haben'ny takelaka | 20.12×22.3×1.81 mm |
| Fandaminana loko | Tady mitsangana RGB |
| Loko | 65K |
| ny famirapiratry ny mazava | 350 (Min)cd/m² |
| interface tsara | RGB |
| Laharana Pin | 12 |
| IC mpamily | GC9D01 |
| Karazana jiro miverina | LED fotsy misy puce 1 |
| Zintin'aratra | 2.5~3.3 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -20 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -30 ~ +80°C |
Efijery IPS TFT-LCD boribory ny N071-1616TBBIG01-H12, mirefy 0.71 santimetatra ny savaivony ary manana famaha 160x160 piksela. Ity efijery TFT boribory ity dia misy takelaka IPS TFT-LCD namboarina miaraka amin'ny IC mpamily GC9D01 izay afaka mifandray amin'ny alàlan'ny interface SPI.
Panel IPS (In plane Switching) no ampiasain'ny N071-1616TBBIG01-H12, izay manana tombony amin'ny fifanoherana avo kokoa, mainty ny ambadika rehefa tsy mandeha ny efijery na ny pixel ary zoro fijerena midadasika kokoa: Havia: 80 / Havana: 80 / Miakatra: 80 / Midina: 80 degre (mahazatra), tahan'ny fifanoherana 1,200:1 (mahazatra), famirapiratana 350 cd/m².
Ny voltazy famatsiana herinaratra an'ny LCM dia eo anelanelan'ny 2.4V sy 3.3V, izay 2.8V ny sandany mahazatra. Ny môdioly fampisehoana dia mety amin'ny fitaovana kely, fitaovana azo anaovana, vokatra mandeha ho azy an-trano, vokatra fotsy, rafitra horonan-tsary, sns. Azo ampiasaina amin'ny mari-pana manomboka amin'ny -20℃ ka hatramin'ny + 70℃ ary ny mari-pana fitahirizana manomboka amin'ny -30℃ ka hatramin'ny +80℃.