| Karazana fampisehoana | IPS-TFT-LCD |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 3.97 santimetatra |
| teboka | Teboka 320×480 |
| Fijery ny lalana | IPS/Maimaim-poana |
| Faritra Mavitrika (AA) | 55.68×83.52 mm |
| Haben'ny takelaka | 60×92.25×2.2 mm |
| Fandaminana loko | Tady mitsangana RGB |
| Loko | 16.7M |
| ny famirapiratry ny mazava | 400 (Min)cd/m² |
| interface tsara | MCU |
| Laharana Pin | 15 |
| IC mpamily | ILI9488 |
| Karazana jiro miverina | LED fotsy misy puce 8 |
| Zintin'aratra | 2.7~3.3 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -20 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -30 ~ +80°C |
Môdioly LCD TFT398B008 dia môdioly LCD TFT 3.98-inch misy tontonana IPS. Ity môdioly ity dia namboarina miaraka amin'ny IC mpamily ILI9488 izay manohana ny interface MCU.
Ity fampisehoana "portrait" ity dia manana famaha 320×480 teboka sy famirapiratana 400 cd/m² (sanda mahazatra), ary fifanoherana 1200 (sanda mahazatra).
Manana tombony amin'ny tontonana IPS ny zoro fijerena malalaka havia: 89 / havanana: 89 / miakatra: 89 / midina: 89 degre (mahazatra).
Manana fomba fijery isan-karazany, loko mamirapiratra ary sary avo lenta miaraka amin'ny toetra mahavoky ny sary ilay tontonana.
Tena mety amin'ny fampiharana toy ny fitaovana ara-pitsaboana, fitaovana entin-tanana, rafitra fanaraha-maso ny fiarovana izy io.
Ny mari-pana fiasan'ity môdioly ity dia -20 ℃ hatramin'ny 70 ℃, ary ny mari-pana fitahirizana dia -30 ℃ hatramin'ny 80 ℃.