| Karazana fampisehoana | OLED |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 1.32 santimetatra |
| teboka | Teboka 128×96 |
| Fomba fampisehoana | Matrisy tsy mihetsika |
| Faritra Mavitrika (AA) | 26.86×20.14 mm |
| Haben'ny takelaka | 32.5×29.2×1.61 mm |
| Loko | Fotsy |
| ny famirapiratry ny mazava | 80 (Min)cd/m² |
| Fomba fitondrana fiara | Famatsiana ivelany |
| interface tsara | SPI mifanitsy/I²C/tariby 4 |
| ADIDY | 1/96 |
| Laharana Pin | 25 |
| IC mpamily | SSD1327 |
| Zintin'aratra | 1.65-3.5 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -40 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -40 ~ +85°C |
Fampidirana ny N132-2896GSWHG01-H25, môdioly fampisehoana OLED misy rafitra COG avo lenta izay mampifangaro ny endrika maivana, ny fanjifana herinaratra ambany ary ny endrika manify dia manify. Mirefy 1.32 santimetatra ny efijery ary manana famaha piksela 128 × 96 teboka, manome sary mazava ho an'ny fampiharana isan-karazany. Mirefy 32.5 × 29.2 × 1.61 mm ny môdioly, ka mahatonga azy io ho tsara indrindra ho an'ny fitaovana manana toerana voafetra.
Ny iray amin'ireo endri-javatra miavaka amin'ity môdioly OLED ity dia ny famirapiratany tena tsara. Ny famirapiratany farafahakeliny dia 100 cd/m², izay miantoka ny fahitana tsara na dia amin'ny tontolo mazava aza. Na ampiasainao amin'ny fitaovana fandrefesana fitaovana, fampiharana an-trano, POS ara-bola, fitaovana finday, fitaovana teknolojia marani-tsaina, fitaovana ara-pitsaboana, sns., ny môdioly dia hanome interface tsara sy mazava ho an'ny mpampiasa.
Natao hiasa amin'ny toe-javatra isan-karazany ny N132-2896GSWHG01-H25 ary miasa tsara amin'ny mari-pana -40°C hatramin'ny +70°C. Ankoatra izany, ny mari-pana fitahirizana azy dia -40℃ hatramin'ny +85℃, izay miantoka ny fahombiazana azo itokisana na dia amin'ny tontolo iainana tafahoatra aza. Izany dia mahatonga azy io ho mety amin'ny fampiharana izay mitaky fahamarinan-toerana sy faharetana, manome anao fiadanan-tsaina fa hiasa tsara ny fitaovanao amin'ny toe-javatra rehetra.
①Manify–Tsy mila jiro manazava, mamoaka ho azy;
2Zoro fijerena malalaka: degre malalaka;
3Hazavana avo lenta: 100 cd/m²;
④Tahan'ny fifanoherana avo lenta (Efitrano Maizina): 10000:1;
⑤Hafainganam-pandeha avo lenta (<2μS);
⑥Mari-pana fiasana malalaka
⑦Fanjifana herinaratra ambany kokoa;