| Karazana fampisehoana | OLED |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 2.23 santimetatra |
| teboka | Teboka 128×32 |
| Fomba fampisehoana | Matrisy tsy mihetsika |
| Faritra Mavitrika (AA) | 55.02×13.1 mm |
| Haben'ny takelaka | 62×24×2.0 mm |
| Loko | Fotsy/Manga/Mavo |
| ny famirapiratry ny mazava | 120 (Min)cd/m² |
| Fomba fitondrana fiara | Famatsiana ivelany |
| interface tsara | SPI mifanitsy/I²C/tariby 4 |
| ADIDY | 1/32 |
| Laharana Pin | 24 |
| IC mpamily | SSD1305 |
| Zintin'aratra | 1.65-3.3 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -40 ~ +85 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -40 ~ +85°C |
X223-2832ASWCG02-C24 dia efijery OLED COG Graphic 2.23”, vita amin'ny famaha 128x32 piksela. Ity môdioly efijery OLED ity dia manana refy 62×24×2.0 mm ary habe AA 55.02×13.1 mm;
Ity môdioly ity dia tafiditra ao anatin'ny IC mpanara-maso SSD1305; azo tohanana interface SPI mifanitsy, 4-line, ary I²C izy io; ny voltazy famatsiana lojika dia 3.0V (sanda mahazatra), 1/32 ny andraikitra mitondra fiara.
X223-2832ASWCG02-C24 dia efijery OLED misy rafitra COG, ity môdiola OLED ity dia mety amin'ny fampiharana trano marani-tsaina, POS ara-bola, fitaovana finday, fitaovana teknolojia marani-tsaina, fiara, fitaovana azo anaovana marani-tsaina, fitaovana ara-pitsaboana, sns. Ny môdiola OLED dia afaka miasa amin'ny mari-pana manomboka amin'ny -40℃ ka hatramin'ny +85℃; ny mari-pana fitahirizana azy dia manomboka amin'ny -40℃ ka hatramin'ny +85℃.
1. Manify–Tsy mila jiro manazava, mamoaka ho azy;
2. Zoro fijerena malalaka: degre malalaka;
3. Famirapiratana avo lenta: 140 cd/m²;
4. Tahan'ny fifanoherana avo lenta (Efitrano Maizina): 2000:1;
5. Hafainganam-pandeha avo lenta (<2μS);
6. Mari-pana azo ampiasaina malalaka;
7. Fanjifana herinaratra ambany kokoa.
Faly izahay manolotra ny môdioly fampisehoana OLED 2.23-inch manavao anay, fanavaozana kely nefa mahery vaika natao ho an'ny fampiharana voafetra ny toerana. Miaraka amin'ny famaha teboka 128x32 mazava tsara, ity efijery kely ity dia manome sary maranitra sy mavitrika miaraka amin'ny fahazavana miavaka, mampiasa ny teknolojia OLED mandroso mba hanafoanana ny filàna backlight. Ny vokatra dia fahombiazana ambony kokoa amin'ny angovo, tsy misy backlight bleeding, ary tahan'ny fifanoherana mahavariana izay mamelona ny votoaty.
Natao ho an'ny fampiasana maro samihafa, ity môdioly ity dia azo ampidirina tsara amin'ny fitaovana azo anaovana, fitaovana an-trano marani-tsaina, ary elektronika kely, noho ny fifanarahany amin'ny microcontrollers sy ny elanelan'ny voltazy malalaka. Ny zoro fijerena malalaka dia miantoka ny famakiana azy amin'ny toe-javatra misy hazavana isan-karazany, ka mahatonga azy io ho tsara indrindra ho an'ny fitaovana ivelany na fampisehoana zoro maro. Na dia manify be aza ny endriny sy ny endriny maivana, ity môdioly ity dia mitazona fahombiazana matanjaka, manolotra fahatsorana plug-and-play ho an'ny fampidirana rafitra tsy misy ezaka.
Mampifangaro ireo tombony OLED farany indrindra—loko mazava, fanjifana herinaratra ambany, ary azo ianteherana—miaraka amin'ny endrika vonona hampiasaina amin'ny ho avy, ity môdioly fampisehoana ity dia mamaritra indray ny vahaolana hita maso kely. Na ho an'ny prototyping na famokarana faobe, dia manome hery ny mpamorona hanatsara ny traikefan'ny mpampiasa tsy misy fiantraikany amin'ny toerana na ny kalitao. Tena manova ny lalao amin'ny teknolojia fampisehoana izy io, mametraka fenitra vaovao ho an'ny fanavaozana amin'ny elektronika maoderina.
1. Manify–Tsy mila jiro manazava, mamoaka ho azy;
2. Zoro fijerena malalaka: degre malalaka;
3. Famirapiratana avo lenta: 140 cd/m²;
4. Tahan'ny fifanoherana avo lenta (Efitrano Maizina): 2000:1;
5. Hafainganam-pandeha avo lenta (<2μS);
6. Mari-pana azo ampiasaina malalaka;
7. Fanjifana herinaratra ambany kokoa.