| Karazana fampisehoana | IPS-TFT-LCD |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 4.30 santimetatra |
| teboka | Teboka 480×272 |
| Fijery ny lalana | IPS/Maimaim-poana |
| Faritra Mavitrika (AA) | 95.04×53.86 mm |
| Haben'ny takelaka | 67.30×105.6×3.0 mm |
| Fandaminana loko | Tady mitsangana RGB |
| Loko | 262K |
| ny famirapiratry ny mazava | 300 cd/m² |
| interface tsara | RGB |
| Laharana Pin | 15 |
| IC mpamily | NV3047 |
| Karazana jiro miverina | LED fotsy misy chip 7 |
| Zintin'aratra | 3.0~3.6 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -20 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -30 ~ +80°C |
Ny 043B113C-07A dia efijery IPS TFT-LCD 4.3 santimetatra misy môdioly LCD manana zoro fijerena malalaka, miaraka amin'ny famaha efijery miloko feno 480x272, IC mpamily NV3047 tafiditra ao anatiny, ary fanohanana interface RGB 24bit.
Ity môdioly IPS TFT ity dia manana famirapiratana 300 cd/m² (sanda mahazatra), tahan'ny aspect an'ny efijery 16:9, fifanoherana 1000 (sanda mahazatra), ary fitaratra mamirapiratra.
Mampiasa ny teknolojia tontonana IPS (In plane Switching) ny 043B113C-07A miaraka amin'ny zoro fijerena mivelatra indrindra, miaraka amin'ny elanelana fijerena havia: 85/havanana: 85/ambony: 85/ambany: 85 degre.
Manana zoro fijerena malalaka, loko mamirapiratra ary sary avo lenta izay tototry ny hazavana sy voajanahary ny tontonana IPS.
Ny mari-pana fiasan'ny môdioly dia -20 ℃ hatramin'ny +70 ℃, ary ny mari-pana fitahirizana dia -30 ℃ hatramin'ny +80 ℃.