| Karazana fampisehoana | OLED |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 2.70 santimetatra |
| teboka | Teboka 128×64 |
| Fomba fampisehoana | Matrisy tsy mihetsika |
| Faritra Mavitrika (AA) | 61.41×30.69 mm |
| Haben'ny takelaka | 73×40.24×2.0 mm |
| Loko | Fotsy/Manga/Mavo |
| ny famirapiratry ny mazava | 50 (Min)cd/m² |
| Fomba fitondrana fiara | Famatsiana ivelany |
| interface tsara | SPI mifanitsy/I²C/tariby 4 |
| ADIDY | 1/64 |
| Laharana Pin | 30 |
| IC mpamily | SSD1327 |
| Zintin'aratra | 1.65-3.3 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -40 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -40 ~ +85°C |
Efijery OLED COG Graphic 2.70” ny X270-2864ASWHG03-C30, vita amin'ny famaha 128x64 piksela. Ity môdioly fampisehoana OLED ity dia manana refy 73×40.24×2.0 mm ary habe AA 61.41×30.69 mm.
Ity môdioly ity dia tafiditra ao anatin'ny IC mpanara-maso SSD1327; azo tohanana interface SPI mifanitsy, 4-line, ary I²C izy io; ny voltazy famatsiana lojika dia 3.0V (sanda mahazatra), 1/64 ny andraikitra mitondra fiara.
X270-2864ASWHG03-C30 dia fampisehoana OLED misy rafitra COG, ity môdiola OLED ity dia mety amin'ny fampiharana trano marani-tsaina, fitaovana finday, fitaovana teknolojia marani-tsaina, fiara, fitaovana, fitaovana ara-pitsaboana, sns.
Afaka miasa amin'ny mari-pana manomboka amin'ny -40℃ ka hatramin'ny +70℃ ny môdio OLED; ary ny mari-pana fitahirizana azy dia manomboka amin'ny -40℃ ka hatramin'ny +85℃.
1. Manify–Tsy mila jiro manazava, mamoaka ho azy;
2. Zoro fijerena malalaka: degre malalaka;
3. Famirapiratana avo lenta: 80 cd/m²;
4. Tahan'ny fifanoherana avo lenta (Efitrano Maizina): 2000:1;
5. Hafainganam-pandeha avo lenta (<2μS);
6. Mari-pana azo ampiasaina malalaka;
7. Fanjifana herinaratra ambany kokoa.
Môdiola fampisehoana OLED 2.70-inch 128x64 dot matrix! Ity efijery maoderina ity dia manolotra fampisehoana tsy manam-paharoa sy endri-javatra manavao.
Namboarina mba hitsitsiana ny toerana, ny endrika 2.70-inch dia ahafahana mampiditra azy tsara amin'ny fitaovana kely sady mitazona ny fahitana tsara. Ny hakitroky ny piksela 128x64 dia miantoka ny sary maranitra sy ny fampisehoana votoaty mora vakiana, manatsara ny fifandraisan'ny mpampiasa amin'ny alàlan'ny sary mazava tsara.
Mampiasa ny teknolojia OLED taranaka manaraka, ity môdioly ity dia mahatratra masontsivana hita maso miavaka anisan'izany ny tahan'ny fifanoherana tsy manam-petra, ny famokarana loko marina, ary ny zoro fijerena ultra-wide 170°. Ny firafitry ny piksela mamoaka ho azy dia ahafahana mahazo haavon'ny mainty tonga lafatra sy mampihena ny fanjifana herinaratra raha oharina amin'ny vahaolana LCD mahazatra.
Ity vahaolana OLED 128x64 azo ampiasaina amin'ny zavatra maro ity dia mamaritra indray ny teknolojia fampisehoana kely, mampifangaro ny endrika ergonomika sy ny fahaiza-manao ara-teknika. Ny maritrano miovaova dia manohana ny fampivoarana firmware manokana sy ny fandrindrana ny backlight, ka mahatonga azy io ho mety tsara amin'ny prototyping elektronika ho an'ny mpanjifa sy ny fampidirana vokatra ara-barotra. Ekeo ny fifandraisana hita maso amin'ny ambaratonga ambony miaraka amin'ny fanavaozana OLED premium anay.