| Karazana fampisehoana | IPS-TFT-LCD |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 3.36 santimetatra |
| teboka | Teboka 240×320 |
| Fijery ny lalana | IPS/Maimaim-poana |
| Faritra Mavitrika (AA) | 51.27×68.36 mm |
| Haben'ny takelaka | 54.5×83×2.2 mm |
| Fandaminana loko | Tady mitsangana RGB |
| Loko | 262K |
| ny famirapiratry ny mazava | 250 (Min)cd/m² |
| interface tsara | MCU8BIT |
| Laharana Pin | 15 |
| IC mpamily | ILI9340X |
| Karazana jiro miverina | LED fotsy misy chip 6 |
| Zintin'aratra | 2.7~3.3 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -20 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -30 ~ +80°C |
TFT035Y048-A0 dia môdioly fampisehoana TFT-LCD IPS zoro malalaka 3.36 santimetatra kely.
Ity tontonana TFT-LCD kely ity dia manana famaha 240 × 320 piksela, ny môdio fampisehoana dia tafiditra ao anatin'ny IC mpanara-maso ILI9340X, manohana ny interface MCU 8-bit na SPI, ny voltase famatsiana (VDD) dia 2.7V ~ 3.3V, ny famirapiratry ny môdio dia 250 cd/m² (sanda mahazatra), ary ny fifanoherana 1200 (sanda mahazatra).
Ity môdioly efijery TFT-LCD 3.36 santimetatra ity dia mampiasa ny fomba fijery "portrait", ary mampiasa ny teknolojia IPS (In plane Switching) zoro malalaka ny tontonana. Ny elanelana fijerena dia havia: 80/ankavanana: 80/miakatra: 80/midina: 80 degre.
Manana fomba fijery isan-karazany, loko mamirapiratra ary sary avo lenta miaraka amin'ny toetra mahavoky ny sary ilay tontonana.
Tena mety amin'ny fampiharana toy ny fitaovana ara-pitsaboana, fitaovana entin-tanana, rafitra fanaraha-maso ny fiarovana izy io.
Ny mari-pana fiasan'ity môdioly ity dia -20 ℃ hatramin'ny 70 ℃, ary ny mari-pana fitahirizana dia -30 ℃ hatramin'ny 80 ℃.
Mampiditra ny efijery LCD TFT 3.36" kely 240 RGB × 320 teboka miavaka sy mandroso! Ity môdioly fampisehoana maoderina ity dia natao hanova tanteraka ny traikefa fampisehoana amin'ny fitaovana elektronika isan-karazany. Noho ny habeny kely sy ny fahombiazany miavaka, dia manolotra fahafahana tsy manam-petra izy io hanatsarana ny vokatra hita maso amin'ny vokatrao.
Manana efijery avo lenta misy teboka 240 RGB × 320 ity môdely LCD TFT ity, izay mamokatra sary marevaka sy mazava tsara. Na manamboatra finday, famantaranandro marani-tsaina, rafitra tafiditra, na fitaovana finday hafa ianao, ity efijery ity dia manome fahitana mazava tsara sy antsipiriany miavaka. Ny habeny kely dia mahatonga azy io ho mety tsara amin'ny fitaovana finday, izay miantoka traikefa mahazo aina sy mora ampiasaina sady mitazona endrika kely.
Mirehareha amin'ny zoro fijerena malalaka ny môdioly efijery TFT LCD 3.36", ahafahan'ny mpampiasa mijery ny votoatin'ny efijery amin'ny lafiny samihafa tsy misy fatiantoka amin'ny kalitao. Izany dia miantoka fa ny vokatrao dia manome traikefa hita maso mahafinaritra sy mahasarika, izay mampitombo ny fahafaham-pon'ny mpampiasa amin'ny ankapobeny. Ny môdioly koa dia mampiditra rafitra jiro aoriana mandroso, izay miantoka ny haavon'ny famirapiratana tsy miovaova sy nohatsaraina amin'ny toe-jiro samihafa.
Ity môdioly fampisehoana LCD TFT ity dia manolotra fampidirana mora foana amin'ny famolavolana ny vokatrao. Manana interface mora ampiasaina izy io, ahafahana mifandray tsy misy olana amin'ny solaitrabe lehibe an'ny fitaovanao ary mampihena ny fotoana famolavolana. Fanampin'izany, manohana endrika fampidirana isan-karazany izy io, ahafahana mifanaraka sy azo ampiasaina amin'ny fitaovana sy fampiharana samihafa.
Ankoatra izany, ity môdioly fampisehoana ity dia namboarina mba hahazaka ny fampiasana andavanandro. Ny fanamboarana azy maharitra dia miantoka ny fanoherana ny fikikisana, ny dona ary ny anton-javatra ivelany hafa, izay miantoka ny androm-piainana lava sy ny fahombiazana azo itokisana.
Ho famaranana, ny efijery LCD TFT 3.36" kely misy teboka 240 RGB × 320 dia manova tanteraka ny tontolon'ny fampisehoana elektronika. Ny famaha miavaka, ny zoro fijerena malalaka, ary ny endriny kely dia mahatonga azy io ho safidy tsara indrindra ho an'ny fitaovana sy fampiharana isan-karazany. Asandrato amin'ny ambaratonga manaraka ny vokatrao miaraka amin'ity môdioly fampisehoana miavaka ity ary manomeza traikefa hita maso tsy manam-paharoa ho an'ny mpampiasa anao.