| Karazana fampisehoana | OLED |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 2.89 santimetatra |
| teboka | Teboka 167×42 |
| Fomba fampisehoana | Matrisy tsy mihetsika |
| Faritra Mavitrika (AA) | 71.446×13.98 mm |
| Haben'ny takelaka | 75.44×24.4×2.03 mm |
| Loko | Fotsy |
| ny famirapiratry ny mazava | 80 (Min)cd/m² |
| Fomba fitondrana fiara | Famatsiana ivelany |
| interface tsara | SPI 8-bit 68XX/80XX Parallel, 4-wire |
| ADIDY | 1/42 |
| Laharana Pin | 24 |
| IC mpamily | SSD1322 |
| Zintin'aratra | 1.65-3.3 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -40 ~ +85 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -40 ~ +85°C |
Ny N289-6742ASWAG01-C24 dia efijery OLED COG Graphic 2.89”, vita amin'ny famaha 167×42 piksela.
Ity môdioly fampisehoana OLED ity dia manana refy 75.44 × 24.4 × 2.03 mm ary habe AA 71.446 × 13.98 mm; Ity môdioly ity dia namboarina miaraka amin'ny IC mpanara-maso SSD1322; azo tohanana interface SPI mifanitsy, 4-line, ary I²C; ny voltazy famatsiana lojika dia 3.0V (sanda mahazatra), 1/42 ny andraikitra mitondra fiara.
Ny N289-6742ASWAG01-C24 dia fampisehoana OLED misy rafitra COG, ity môdiola OLED ity dia mety amin'ny fampiharana trano marani-tsaina, fitaovana finday, fitaovana teknolojia marani-tsaina, fiara, fitaovana fampitaovana, fitaovana ara-pitsaboana, sns.
Afaka miasa amin'ny mari-pana manomboka amin'ny -40℃ ka hatramin'ny +85℃ ny môdio OLED; ary ny mari-pana fitahirizana azy dia manomboka amin'ny -40℃ ka hatramin'ny +85℃.
Raha fintinina, ny tontonana OLED N289-6742ASWAG01-C24 dia nanova tanteraka ny lalao izay mitondra ny traikefa amin'ny fampisehoana amin'ny ambaratonga vaovao tanteraka.
Noho ny habeny kely, ny famaha avo lenta ary ny famirapiratany miavaka, ity tontonana OLED ity dia mety tsara amin'ny fampiharana isan-karazany, anisan'izany ny finday avo lenta, takelaka, fakan-tsary nomerika, sy ny maro hafa.
Hatsarao ny fahitanao ary velomy ny votoatinao miaraka amin'ny tontonana OLED N289-6742ASWAG01-C24.
1. Manify–Tsy mila jiro manazava, mamoaka ho azy;
2. Zoro fijerena malalaka: degre malalaka;
3. Famirapiratana avo lenta: 90 cd/m²;
4. Tahan'ny fifanoherana avo lenta (Efitrano Maizina): 2000:1;
5. Hafainganam-pandeha avo lenta (<2μS);
6. Mari-pana azo ampiasaina malalaka;
7. Fanjifana herinaratra ambany kokoa.