| Karazana fampisehoana | OLED |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 0.35 santimetatra |
| teboka | Kisary 20 |
| Fomba fampisehoana | Matrisy tsy mihetsika |
| Faritra Mavitrika (AA) | 7.7582×2.8 mm |
| Haben'ny takelaka | 12.1×6×1.2 mm |
| Loko | Fotsy/Maitso |
| ny famirapiratry ny mazava | 300 (Min)cd/m² |
| Fomba fitondrana fiara | Famatsiana anatiny |
| interface tsara | MCU-IO |
| ADIDY | 1/4 |
| Laharana Pin | 9 |
| IC mpamily | |
| Zintin'aratra | 3.0-3.5 V |
| Mari-pana miasa | -30 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -40 ~ +80°C |
Ny iray amin'ireo endri-javatra lehibe amin'ny efijery OLED 0.35-inch dia ny vokatra fampisehoana tsara dia tsara. Mampiasa teknolojia OLED ny efijery mba hahazoana antoka fa mazava sy mazava tsara ny sary, ahafahan'ny mpampiasa mijery mora foana ny menio sy mijery fampahalalana amin'ny fomba mazava indrindra. Na manamarina ny haavon'ny bateria amin'ny sigara elektronika ianao na manara-maso ny fandrosoan'ny tady fitsangantsanganana marani-tsaina, ny efijery OLED anay dia manome antoka fa hahazo traikefa mahafinaritra sy mahafinaritra ny mpampiasa.
Tsy voafetra amin'ny fampiharana tokana ny efijery OLED segment anay; fa kosa, manana ny fampiasana azy amin'ny fitaovana elektronika isan-karazany. Manomboka amin'ny sigara elektronika ka hatramin'ny tariby data, manomboka amin'ny tady mitsambikina marani-tsaina ka hatramin'ny penina marani-tsaina, ity efijery maro fiasa ity dia azo ampidirina tsara amin'ny vokatra maro. Ny fahafahany miovaova dia mahatonga azy io ho safidy tsara indrindra ho an'ireo mpanamboatra izay te hanatsara ny fitaovany amin'ny alàlan'ny fampisehoana maoderina sy manintona maso.
Ny mampiavaka ny efijery OLED segment 0.35-inch anay dia ny vidiny mirary. Tsy toy ny efijery OLED nentim-paharazana, ny efijery segment anay dia tsy mila circuit integrated (IC). Amin'ny fanesorana ity singa ity dia nampihena be ny vidin'ny famokarana izahay, ka nahatonga vokatra mora kokoa nefa tsy manimba ny fahombiazana. Izany dia mahatonga ny efijery OLED anay ho safidy manintona ho an'ny orinasa mitady hampiditra efijery avo lenta sady mitazona vidiny mifaninana.
Ireto ambany ireto ny tombony azo avy amin'ity efijery OLED ambany herinaratra ity:
1. Manify–Tsy mila jiro manazava, mamoaka ho azy;
2. Zoro fijerena malalaka: degre malalaka;
3. Famirapiratana avo lenta: 270 cd/m²;
4. Tahan'ny fifanoherana avo lenta (Efitrano Maizina): 2000:1;
5. Hafainganam-pandeha avo lenta (<2μS);
6. Mari-pana azo ampiasaina malalaka;
7. Fanjifana herinaratra ambany kokoa.