| Karazana fampisehoana | IPS-TFT-LCD |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 7.0 santimetatra |
| teboka | Teboka 800×480 |
| Fijery ny lalana | IPS/Maimaim-poana |
| Faritra Mavitrika (AA) | 153.84×85.632 mm |
| Haben'ny takelaka | 164.90×100×3.5 mm |
| Fandaminana loko | Tady mitsangana RGB |
| Loko | 16.7 tapitrisa |
| ny famirapiratry ny mazava | 350 (Min)cd/m² |
| interface tsara | RGB 8-bit mifanitsy |
| Laharana Pin | 15 |
| IC mpamily | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Karazana jiro miverina | LED fotsy misy chip 27 |
| Zintin'aratra | 3.0~3.6 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -20 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -30 ~ +80°C |
Ny B070TN333C-27A dia môdioly TFT-LCD 7-inch avo lenta izay manana famaha WVGA (800×480 piksela). Ity fampisehoana kilasy indostrialy ity dia mampifangaro ny fahitana mazava tsara miaraka amin'ny teknolojia capacitive touch mandroso, izay manome fampisehoana ambony kokoa ho an'ny fampiharana tafiditra.
Famaritana ara-teknika: