| Karazana fampisehoana | OLED |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 1.09 santimetatra |
| teboka | Teboka 64×128 |
| Fomba fampisehoana | Matrisy tsy mihetsika |
| Faritra Mavitrika (AA) | 10.86×25.58mm |
| Haben'ny takelaka | 14×31.96×1.22mm |
| Loko | Monokrom (Fotsy) |
| ny famirapiratry ny mazava | 80 (Min)cd/m² |
| Fomba fitondrana fiara | Famatsiana anatiny |
| interface tsara | SPI 4-tariby |
| ADIDY | 1/64 |
| Laharana Pin | 15 |
| IC mpamily | SSD1312 |
| Zintin'aratra | 1.65-3.5 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -40 ~ +85 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -40 ~ +85°C |
Ny N109-6428TSWYG04-H15 dia efijery OLED kely malaza vita amin'ny 64x128 piksela, habe diagonaly 1.09 santimetatra, ny môdely dia misy IC mpanara-maso SSD1312 tafiditra ao anatiny; manohana interface SPI 4-wire izy ary manana pins 15.
Famatsiana herinaratra 3V. Ny Môdiolan'ny Fampisehoana OLED dia fampisehoana OLED rafitra COG izay tsy mila jiro (mamoaka ho azy); maivana izy io ary tsy mandany herinaratra firy.
Ny voltazy famatsiana ho an'ny lojika dia 2.8V (VDD), ary ny voltazy famatsiana ho an'ny fampisehoana dia 7.5V (VCC). Ny courant miaraka amin'ny fampisehoana checkerboard 50% dia 7.4V (ho an'ny loko fotsy), 1/64 ny andraikitra mitondra.
Ny N109-6428TSWYG04-H15 dia tena mety amin'ny fitaovana azo anaovana, fitaovana entin-tanana, fitaovana teknolojia marani-tsaina, fiara, fitaovana ara-pitsaboana, fitaovana azo anaovana, sns.
Afaka miasa amin'ny mari-pana manomboka amin'ny -40℃ ka hatramin'ny +85℃ ny môdioly fampisehoana OLED; ary ny mari-pana fitahirizana azy dia manomboka amin'ny -40℃ ka hatramin'ny +85℃.
Havaozy ny vokatrao izao miaraka amin'ny môdio OLED manavao, laharan'ny modely: N109-6428TSWYG04-H15.
Noho ny habeny kely, ny famaha avo lenta ary ny famirapiratany ambony, dia mampanantena izy fa hanatsara ny traikefa hita maso amin'ny fitaovanao.
Na mamolavola fitaovana azo anaovana, fitaovana entin-tanana, na vokatra elektronika hafa ianao, ity môdiola OLED ity no safidy tonga lafatra.
Aza adino ity fahafahana hitondra ny vokatrao amin'ny ambaratonga manaraka ity miaraka amin'ity môdiola OLED maoderina ity.
1. Manify–Tsy mila jiro manazava, mamoaka ho azy;
2. Zoro fijerena malalaka: degre malalaka;
3. Famirapiratana avo lenta: 100 cd/m²;
4. Tahan'ny fifanoherana avo lenta (Efitrano Maizina): 2000:1;
5. Hafainganam-pandeha avo lenta (<2μS);
6. Mari-pana fiasana malalaka;
7. Fanjifana herinaratra ambany kokoa.
Mampiditra ny fanavaozana farany indrindra amin'ny teknolojia fampisehoana izahay - efijery kely 1.09-inch 64 x 128 dot OLED module. Noho ny habeny kely sy ny fahombiazany ambony, ity module fampisehoana ity dia natao hitondra ny traikefanao amin'ny fahitana amin'ny ambaratonga vaovao.
Ity môdioly fampisehoana OLED ity dia manana famaha 64 x 128 piksela, izay manome fahazavana sy fahazavana mahavariana. Ny piksela tsirairay eo amin'ny efijery dia mamoaka ny hazavany manokana, ka miteraka loko marevaka sy mainty lalina. Na mijery sary, horonan-tsary na lahatsoratra ianao, ny antsipiriany rehetra dia aseho araka ny tokony ho izy mba hahazoana traikefa hita maso tena mahavariana.
Ny haben'ity môdioly fampisehoana OLED ity dia mahatonga azy ho mety tsara amin'ny fampiharana isan-karazany izay voafetra ny toerana. Manomboka amin'ny fitaovana azo anaovana ka hatramin'ny fitaovana an-trano marani-tsaina, ity môdioly ity dia azo ampidirina tsara ao anatin'ny famolavolana ny vokatrao, manampy fikasihana kanto sy fiasa. Ny endriny kely dia mahatonga azy io ho safidy mety amin'ny tetikasa izay mitaky fahafaha-mitondra entana nefa tsy manimba ny kalitao.
Na dia kely aza ny habeny, ity môdiola OLED ity dia mirehareha amin'ny fampisehoana mahavariana. Ny efijery dia manana taham-pahavelomana avo lenta sy fotoana famaliana haingana, izay miantoka ny fifindrana malefaka eo amin'ny sary, ka manafoana ny fihetsehana manjavozavo. Na mijery pejy web ianao na mijery horonan-tsary haingana, ny môdiola fampisehoana dia manaraka ny fihetsikao rehetra, manome traikefa mpampiasa milamina sy mahasarika.
Ity môdioly fampisehoana OLED ity dia tsy vitan'ny hoe manome vokatra hita maso tsara dia tsara, fa mitsitsy angovo ihany koa. Ny toetran'ny teknolojia OLED izay manazava ho azy dia miantoka fa ny piksela tsirairay dia mandany herinaratra rehefa ilaina izany, ka manalava be ny androm-piainan'ny bateria amin'ny fitaovanao. Izany dia mahatonga azy io ho tsara indrindra ho an'ny fitaovana finday izay mila miasa mandritra ny fotoana maharitra tsy mila famandrihana matetika.
Ankoatra ny fahaizany mijery mahavariana, ity môdioly fampisehoana OLED ity dia azo ampidirina mora foana amin'ny fitaovanao efa misy. Miaraka amin'ny interface tsotra sy mora ampiasaina, ny fampifandraisana ny môdioly amin'ny fitaovanao dia dingana mora. Fanampin'izany, ny fifanarahany amin'ny rafitra fiasana sy sehatra fampandrosoana isan-karazany dia miantoka fa azonao ampidirina tsara ao amin'ny tontolo iainanao ny vokatrao.
Ankafizo ny hoavin'ny teknolojia fampisehoana miaraka amin'ny efijery kely 1.09-inch 64 x 128 dot OLED module. Ity module ity dia mampifangaro sary mahavariana, endrika kely ary fahombiazan'ny angovo, ka mahatonga azy io ho safidy tonga lafatra ho an'ny tetikasanao vaovao manaraka. Havaozy amin'ity module fampisehoana ambony ity ny vokatrao ary mitondrà traikefa hita maso avo lenta ho an'ireo mpampiasa anao.