Môdioly TFT-LCD ny N072-0616TBBIG45-H10 miaraka amin'ny efijery boribory mirefy 0.72 santimetatra ary famaha 60*160 piksela. Ity efijery LCD boribory ity dia mampiasa tontonana SPI, izay manana tombony amin'ny fifanoherana ambony kokoa, ambadika mainty tanteraka rehefa maty ny efijery na piksela, ary zoro fijerena midadasika kokoa Havia:80 / Havana:80 / Miakatra:80 / Midina:80 degre (mahazatra), tahan'ny fifanoherana 1500:1 (mahazatra), famirapiratana 350 cd/m² (mahazatra), ary vera tsy manjelanjelatra.
Ny môdioly dia misy IC mpamily GC9D01 izay afaka manohana amin'ny alàlan'ny interface SPI. Ny voltazan'ny famatsiana herinaratra amin'ny LCD dia manomboka amin'ny 2.5V ka hatramin'ny 3.3V, izay 2.8V mahazatra. Ny môdioly fampisehoana dia mety amin'ny fitaovana kely, fitaovana azo anaovana, vokatra mandeha ho azy ao an-trano, vokatra fotsy, rafitra horonan-tsary, fitaovana ara-pitsaboana, sns. Azo ampiasaina amin'ny mari-pana manomboka amin'ny -20℃ ka hatramin'ny +60℃ ary ny mari-pana fitahirizana manomboka amin'ny -30℃ ka hatramin'ny +80℃.
| Karazana fampisehoana | IPS-TFT-LCD |
| Banarana rand | WISEVISION |
| Size | 0.72mirefy |
| teboka | 60×16Teboka 0 |
| Fijery ny lalana | Fijery rehetra |
| Faritra Mavitrika (A.A) | 6.41*17.09MG |
| Haben'ny takelaka | 8.52(H) x 21.695(V) x 1.47(D)mm |
| Fandaminana loko | Tady mitsangana RGB |
| Loko | |
| ny famirapiratry ny mazava | 350 (Min)cd/m² |
| interface tsara | SPI |
| Laharana Pin | 10 |
| IC mpamily | GC9D01 |
| Karazana jiro miverina | 1 LED FOTSY |
| Zintin'aratra | 2.5~3.3 V |
| Lanja | 1.1 |
| Mari-pana miasa | -20 ~ +60°C |
| Mari-pana fitahirizana | -30 ~ +80°C |
Fampisehoana isan-karazany: Anisan'izany ny Monochrome OLED, TFT, CTP;
Vahaolana fampisehoana: Anisan'izany ny fanaovana fitaovana, FPC namboarina, backlight sy habe; Fanohanana ara-teknika sy famolavolana
Fahatakarana lalina sy feno momba ny fampiharana farany;
Famakafakana ny tombony azo avy amin'ny vidiny sy ny fahombiazan'ny karazana fampisehoana isan-karazany;
Fanazavana sy fiaraha-miasa amin'ny mpanjifa mba hanapahan-kevitra ny teknolojia fampisehoana mety indrindra;
Miasa amin'ny fanatsarana tsy tapaka ny teknolojian'ny fanodinana, ny kalitaon'ny vokatra, ny fitsitsiana vola, ny fandaharam-potoana fanaterana, sns.
F: 1. Afaka mahazo baiko santionany ve aho?
A: Eny, mandray baiko santionany izahay mba hitsapana sy hanamarinana ny kalitao.
F: 2. Inona ny fotoana anaovana ny santionany?
A: Mila 1-3 andro ny santionany amin'izao fotoana izao, mila 15-20 andro ny santionany namboarina.
F: 3. Manana fetra MOQ ve ianao?
A: Ny MOQ-nay dia 1PCS.
F: 4. Hafiriana ny faharetan'ny antoka?
A: 12 Volana.
F: 5. Inona no express ampiasainao matetika handefasana ireo santionany?
A: Matetika izahay no mandefa santionany amin'ny alàlan'ny DHL, UPS, FedEx na SF. Matetika dia maharitra 5-7 andro vao tonga.
F: 6. Inona ny fe-potoana fandoavam-bola ekenao?
A: Ny fe-potoana fandoavam-bola mahazatra anay dia T/T. Azo ifampiraharahana ny hafa.