| Karazana fampisehoana | IPS-TFT-LCD |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 2.00 santimetatra |
| teboka | Teboka 240×320 |
| Fijery ny lalana | IPS/Maimaim-poana |
| Faritra Mavitrika (AA) | 30.6×40.82 mm |
| Haben'ny takelaka | 34.6×47.8×2.05 mm |
| Fandaminana loko | Tady mitsangana RGB |
| Loko | 262K |
| ny famirapiratry ny mazava | 350 (Min)cd/m² |
| interface tsara | SPI / MCU/RGB |
| Laharana Pin | 22 |
| IC mpamily | ST7789 |
| Karazana jiro miverina | LED fotsy misy puce 3 |
| Zintin'aratra | 2.4~3.3 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -20 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -30 ~ +80°C |
Ny N200-2432KHWIG07-C22 dia IPS TFT-LCD 2-inch miaraka amin'ny famaha 240x320 piksela. Manohana interface isan-karazany toy ny SPI, MCU ary RGB, izay manome fahafaha-mihetsika ho an'ny fampidirana tsy misy tomika amin'ny tetikasa rehetra. Ny famirapiratan'ny efijery 350 cd/m² dia miantoka sary mazava sy mazava na dia amin'ny toe-javatra mazava aza. Mampiasa ny IC mpamily ST7789 mandroso ity monitor ity mba hahazoana antoka fa milamina sy mahomby ny fampisehoana.
Mampiasa teknolojia IPS (In plane Switching) zoro malalaka ny N200-2432KHWIG07-C22. Ny elanelan'ny fijerena dia havia: 80/ankavanana: 80/miakatra: 80/midina: 80 degre. Ny tahan'ny fifanoherana dia 1500:1, ary ny tahan'ny lafiny 3:4 (sanda mahazatra). Ny voltazy famatsiana ho an'ny analog dia manomboka amin'ny 2.4V ka hatramin'ny 3.3V (ny sanda mahazatra dia 2.8V). Ny tontonana IPS dia manana zoro fijerena isan-karazany, loko mamirapiratra, ary sary avo lenta izay tototry ny hazavana sy voajanahary. Ity môdely TFT-LCD ity dia afaka miasa amin'ny mari-pana manomboka amin'ny -20℃ ka hatramin'ny +70℃, ary ny mari-pana fitahirizana azy dia manomboka amin'ny -30℃ ka hatramin'ny +80℃.
Ao Shenzhen no misy ny foiben'ny New Vision Technology Co., Ltd. ary efa nanompo ny mpanjifa nandritra ny 15 taona noho ny fahaizany R&D matanjaka. Manao izay fara heriny izahay hanome serivisy fampisehoana sy teknika avo lenta ho an'ny mpanjifa manerana izao tontolo izao. Ny vokatray, toy ny N200-2432KHWIG07-C22, dia fantatra amin'ny fahatokisana, ny fahamarinan-toerana ary ny fahombiazana.