Môdioly fampisehoana TFT-LCD IPS zoro malalaka 2.86 santimetatra ny N286-3796KBWIG01-C24. Ity tontonana TFT-LCD kely ity dia manana famaha 376 × 960 piksela, ny môdioly fampisehoana dia misy IC mpanara-maso ST7701S tafiditra ao anatiny, manohana interface MIPI, voltase famatsiana (VDD) eo anelanelan'ny 2.4V ~ 3.3V, famirapiratry ny môdioly 350 cd/m² (sanda mahazatra), ary fifanoherana 1200 (sanda mahazatra).
Ity môdioly efijery TFT-LCD 2.86 santimetatra ity dia mampiasa ny fomba fijery "portrait", ary mampiasa ny teknolojia IPS (In plane Switching) zoro malalaka ny tontonana. Ny elanelana fijerena dia havia: 80/ankavanana: 80/miakatra: 80/midina: 80 degre. Ny tontonana dia manana fomba fijery isan-karazany, loko mamirapiratra, ary sary avo lenta miaraka amin'ny toetra mahavoky. Tena mety amin'ny fampiharana toy ny fitaovana azo anaovana, fitaovana entin-tanana, rafitra fanaraha-maso fiarovana. Ny mari-pana fiasan'ity môdioly ity dia -20 ℃ hatramin'ny 70 ℃, ary ny mari-pana fitahirizana dia -30 ℃ hatramin'ny 80 ℃.
| Karazana fampisehoana | IPS-TFT-LCD |
| Banarana rand | WISEVISION |
| Size | 2.86mirefy |
| teboka | 376×96Teboka 0 |
| Fijery ny lalana | IPS/Maimaim-poana |
| Faritra Mavitrika (A.A) | 26.51×67.68 mm |
| Haben'ny takelaka | 31.2×76.6×2.13 mm |
| Fandaminana loko | Tady mitsangana RGB |
| Loko | 262K |
| ny famirapiratry ny mazava | 320 (Min)cd/m² |
| interface tsara | MIPI |
| Laharana Pin | 24 |
| IC mpamily | ST7701S |
| Karazana jiro miverina | LED fotsy misy puce 4 |
| Zintin'aratra | 2.4~3.3 V |
| Lanja | 1.2 |
| Mari-pana miasa | -20 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -30 ~ +80°C |
Fampisehoana isan-karazany: Anisan'izany ny Monochrome OLED, TFT, CTP;
Vahaolana fampisehoana: Anisan'izany ny fanaovana fitaovana, FPC namboarina, backlight sy habe; Fanohanana ara-teknika sy famolavolana
Fahatakarana lalina sy feno momba ny fampiharana farany;
Famakafakana ny tombony azo avy amin'ny vidiny sy ny fahombiazan'ny karazana fampisehoana isan-karazany;
Fanazavana sy fiaraha-miasa amin'ny mpanjifa mba hanapahan-kevitra ny teknolojia fampisehoana mety indrindra;
Miasa amin'ny fanatsarana tsy tapaka ny teknolojian'ny fanodinana, ny kalitaon'ny vokatra, ny fitsitsiana vola, ny fandaharam-potoana fanaterana, sns.
F: 1. Afaka mahazo baiko santionany ve aho?
A: Eny, mandray baiko santionany izahay mba hitsapana sy hanamarinana ny kalitao.
F: 2. Inona ny fotoana anaovana ny santionany?
A: Mila 1-3 andro ny santionany amin'izao fotoana izao, mila 15-20 andro ny santionany namboarina.
F: 3. Manana fetra MOQ ve ianao?
A: Ny MOQ-nay dia 1PCS.
F: 4. Hafiriana ny faharetan'ny antoka?
A: 12 Volana.
F: 5. Inona no express ampiasainao matetika handefasana ireo santionany?
A: Matetika izahay no mandefa santionany amin'ny alàlan'ny DHL, UPS, FedEx na SF. Matetika dia maharitra 5-7 andro vao tonga.
F: 6. Inona ny fe-potoana fandoavam-bola ekenao?
A: Ny fe-potoana fandoavam-bola mahazatra anay dia T/T. Azo ifampiraharahana ny hafa.