| Karazana fampisehoana | OLED |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 3.12 santimetatra |
| teboka | Teboka 256×64 |
| Fomba fampisehoana | Matrisy tsy mihetsika |
| Faritra Mavitrika (AA) | 76.78×19.18 mm |
| Haben'ny takelaka | 88×27.8×2.0 mm |
| Loko | Fotsy/Manga/Mavo |
| ny famirapiratry ny mazava | 60 (Min)cd/m² |
| Fomba fitondrana fiara | Famatsiana ivelany |
| interface tsara | SPI mifanitsy/I²C/4-tariby |
| ADIDY | 1/64 |
| Laharana Pin | 30 |
| IC mpamily | SSD1322 |
| Zintin'aratra | 1.65-3.3 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -40 ~ +85 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -40 ~ +85°C |
Ny X312-5664ASWDG01-C30 dia efijery OLED COG Graphic 3.12”, manana famaha 256×64 piksela.
Ity môdioly fampisehoana OLED ity dia manana refy 88×27.8×2.0 mm ary habe AA 76.78×19.18 mm;
Ity môdioly ity dia tafiditra ao anatin'ny IC mpanara-maso SSD1322; azo tohanana interface SPI mifanitsy, 4-line, ary I²C izy io; ny voltazy famatsiana lojika dia 2.5V (sanda mahazatra), 1/64 ny andraikitra mitondra fiara.
X312-5664ASWDG01-C30 dia fampisehoana OLED misy rafitra COG, ity môdiola OLED ity dia mety amin'ny fampiharana ara-pitsaboana, tontonana fanaraha-maso, milina fandoavana tena, milina tapakila, metatra fijanonan'ny fiara, sns.
Afaka miasa amin'ny mari-pana manomboka amin'ny -40℃ ka hatramin'ny +85℃ ny môdio OLED; ary ny mari-pana fitahirizana azy dia manomboka amin'ny -40℃ ka hatramin'ny +85℃.
1. Manify–Tsy mila jiro manazava, mamoaka ho azy;
2. Zoro fijerena malalaka: degre malalaka;
3. Famirapiratana avo lenta: 80 cd/m²;
4. Tahan'ny fifanoherana avo lenta (Efitrano Maizina): 2000:1;
5. Hafainganam-pandeha avo lenta (<2μS);
6. Mari-pana azo ampiasaina malalaka;
7. Fanjifana herinaratra ambany kokoa.
Fampidirana ny efijery OLED kely mirefy 3.12 santimetatra misy refy 256x64 teboka - vahaolana fampisehoana manavao sy manara-penitra izay mitondra vokatra hita maso ambony indrindra eo am-pelatananao.
Noho ny habeny kely sy ny hakitroky ny piksela mahavariana 256x64 teboka, ity môdioly fampisehoana OLED ity dia manolotra traikefa fijerena mahavariana tsy manam-paharoa. Na mila sary mazava sy mavitrika ny tetikasanao matihanina na mila sary mahavariana ny famoronanao manokana, ity fampisehoana ity dia natao hitondra ny votoatinao amin'ny ambaratonga vaovao.
Tohanan'ny teknolojia OLED, ity môdioly ity dia manome fahamarinan'ny loko sy ny fifanoherana tsy manam-paharoa, miantoka fa ny sary tsirairay dia velona amin'ny fahamarinan-toerana mahavariana. Ny famaha avo lenta sy ny fandaminana piksela matevina dia mamorona sary maranitra sy amin'ny antsipiriany, manome fahazavana tsy manam-paharoa izay hahatonga anao ho talanjona.
Ity môdioly fampisehoana OLED ity dia tsy vitan'ny hoe manome vokatra hita maso tsara kokoa, fa manana fotoana famaliana haingana ihany koa, ka mahatonga azy io ho tsara indrindra ho an'ny votoaty mavitrika sy haingana. Na milalao lalao video ianao, mijery sarimihetsika feno hetsika, na mamorona sary mihetsika, ity fampisehoana ity dia haka sary tsara ny fotoana rehetra, mba hahazoana antoka fa traikefa milamina sy tsy misy tomika.
Noho ny endriny kely dia azo ampiasaina amin'ny zavatra maro ity môdiola OLED ity ary azo ampidirina amin'ny fitaovana sy fampiharana isan-karazany. Na mamolavola fitaovana azo anaovana izay mitaky fampisehoana kely ianao, na vokatra elektronika kely izay mitaky interface tsara tarehy, ity môdiola ity no safidy tonga lafatra.
Na dia kely aza ny habeny, ity môdioly fampisehoana OLED ity dia tsy mampihena ny faharetany na ny fahatokisany. Vita amin'ny fitaovana avo lenta sy teknika famokarana mandroso, ity efijery ity dia haharitra ela ary hanome fampisehoana tsy tapaka sy tsy misy tsiny mandritra ny taona maro ho avy.
Mora ampiasaina sy apetraka ity môdioly fampisehoana OLED ity, ary manolotra safidy fifandraisana miovaova ihany koa mba hampidirana azy tsara amin'ny fitaovana sy rindrambaiko tianao. Ity môdioly ity dia manana interface mora ampiasaina izay mety ho an'ny mpamorona rindrambaiko matihanina sy ireo tia fialamboly.
Ankafizo ny hoavin'ny teknolojia fampisehoana miaraka amin'ny efijery kely OLED 3.12-inch 256x64 dot - fitambarana tonga lafatra amin'ny sary ambony, ny fahaiza-manao avo lenta ary ny fiasa tsy misy tomika. Hatsarao ny tetikasanao, hatsarao ny endrikao ary velomy ny votoatinao miaraka amin'ity môdioly fampisehoana OLED ambony ity.
(Fanamarihana: Ny valiny nomena dia misy teny 301.)