| Karazana fampisehoana | IPS-TFT-LCD |
| Banarana rand | WISEVISION |
| Size | 00,85 santimetatra |
| teboka | Teboka 128×128 |
| Fijery ny lalana | IPS/Maimaim-poana |
| Faritra Mavitrika (A).A) | 15.2064x 15.2064 mm |
| Haben'ny takelaka | 17.58 x 20.82 x 1.5 mm |
| Fandaminana loko | Tady mitsangana RGB |
| Loko | 65K |
| ny famirapiratry ny mazava | 300 (Min)cd/m² |
| interface tsara | SPI / MCU |
| Laharana Pin | 12 |
| IC mpamily | GC9107 |
| Karazana jiro miverina | 1LED fotsy misy puce |
| Zintin'aratra | 2.4~3.3 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -20 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -30 ~ +80°C |
Môdioly fampisehoana TFT-LCD IPS zoro malalaka 0.85 santimetatra ny N085-1212TBWIG42-H12. Ity tontonana TFT-LCD kely ity dia manana famaha 128x128 piksela, IC mpanara-maso GC9107 tafiditra ao anatiny, manohana interface SPI 4-tariby, voltase famatsiana (VDD) eo anelanelan'ny 2.4V~3.3V, famirapiratry ny môdioly 300 cd/m², ary fifanoherana 1200.
Ity môdioly ity dia amin'ny fomba efijery mivantana, ary mampiasa teknolojia IPS (In plane Switching) zoro malalaka ny tontonana. Ny elanelana fijerena dia havia: 80/ankavanana: 80/miakatra: 80/midina: 80 degre. Ny tontonana IPS dia manana zoro fijerena isan-karazany, loko mamirapiratra, ary sary avo lenta izay tototry ny hazavana sy voajanahary. Tena mety amin'ny fampiharana toy ny fitaovana azo anaovana sy fitaovana ara-pitsaboana. Ny mari-pana fiasan'ity môdioly ity dia -20 ℃ hatramin'ny 70 ℃, ary ny mari-pana fitahirizana dia -30 ℃ hatramin'ny 80 ℃.
Ny N085-1212TBWIG42-H12 dia misy IC mpamily GC9107 mandroso, izay miantoka ny fampisehoana milamina sy mamaly tsara. Izany dia miantoka fa ny votoatinao dia alefa tsy misy fahatarana na fikorontanana. Na mijery horonan-tsary avo lenta ianao na mampiseho sary amin'ny antsipiriany, ity môdioly fampisehoana TFT ity dia afaka mitantana izany mora foana.