| Karazana fampisehoana | IPS-TFT-LCD |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 0.96 santimetatra |
| teboka | Teboka 80×160 |
| Fijery ny lalana | IPS/Maimaim-poana |
| Faritra Mavitrika (AA) | 10.8×21.7 mm |
| Haben'ny takelaka | 13.5×27.95×1.5 mm |
| Loko | 65K |
| ny famirapiratry ny mazava | 400 (Min) cd/m² |
| interface tsara | SPI / MCU |
| Laharana Pin | 13 |
| IC mpamily | ST7735S |
| Karazana jiro miverina | LED fotsy misy puce 1 |
| Zintin'aratra | -0.3~4.6 V |
| Mari-pana miasa | -20 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -30 ~ +80°C |
Ny N096-1608TBBIG11-H13 dia môdioly fampisehoana LCD TFT kely IPS 0.96-inch izay hanova ny fahitanao. Ny môdioly fampisehoana TFT dia manana famaha 80 x 160 piksela ary natao hanomezana sary mazava sy velona tsara.
Ny môdioly fampisehoana dia tafiditra ao anatin'ny IC mpanara-maso ST7735S ary manohana interface SPI 4-tariby mba hahazoana antoka fa mifandray tsara sy mahomby eo amin'ny fampisehoana sy ny fitaovana. Ny elanelana malalaka amin'ny voltase famatsiana (VDD) eo anelanelan'ny 2.5V sy 3.3V dia mahatonga azy io hifanaraka amin'ny rafitra elektronika isan-karazany, manome fahafaha-milefitra sy fampiasana mora foana.
Ny iray amin'ireo endri-javatra miavaka amin'ity efijery TFT LCD 0.96-inch ity dia ny tontonana IPS (In-Plane Switching) tafiditra ao anatiny. Ity teknolojia ity dia manolotra zoro fijerena midadasika kokoa havia: 80 / havanana: 80 / ambony: 80 / ambany: 80 degre (mahazatra), ahafahan'ny mpampiasa mankafy sary mazava sy mazava avy amin'ny lafiny rehetra. Na mijery horonan-tsary ianao, mijery sary na milalao lalao, ny efijery dia miantoka traikefa hita maso tsara kokoa.
Miaraka amin'ny famirapiratan'ny môdioly 400 cd/m² sy tahan'ny fifanoherana 800, ity môdioly fampisehoana LCD TFT ity dia manome loko manankarena sy mavitrika mba hamelomana ny votoatinao. Na ampiasainao amin'ny fampiharana indostrialy, elektronika ho an'ny mpanjifa na fitaovana azo anaovana, ity fampisehoana ity dia miantoka ny kalitaon'ny sary tsara dia tsara.
Ny N096-1608TBBIG11-H13 dia tena mety amin'ny fampiharana toy ny fitaovana azo anaovana, fitaovana ara-pitsaboana, sigara elektronika. Ny mari-pana fiasan'ity môdioly ity dia -20 ℃ hatramin'ny 70 ℃, ary ny mari-pana fitahirizana dia -30 ℃ hatramin'ny 80 ℃.