| Karazana fampisehoana | TFT-LCD |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 1.06 santimetatra |
| teboka | Teboka 96×160 |
| Fijery ny lalana | IPS/Maimaim-poana |
| Faritra Mavitrika (AA) | 13.824×23.04 mm |
| Haben'ny takelaka | 16.12*29.76*1.69 mm |
| Fandaminana loko | Tady mitsangana RGB |
| Loko | 65K |
| ny famirapiratry ny mazava | 400 (Min)cd/m² |
| interface tsara | SPI andalana 4 |
| Laharana Pin | 13 |
| IC mpamily | GC9107 |
| Karazana jiro miverina | LED fotsy misy puce 1 |
| Zintin'aratra | 2.5~3.3 V |
| Lanja | 1.3 g |
| Mari-pana miasa | -20 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -30 ~ +80°C |
Môdioly fampisehoana TFT-LCD IPS zoro malalaka 1.06-inch ny N106-1609TBBIG41-H13.
Ity tontonana TFT-LCD kely ity dia manana famaha 96x160 piksela, IC mpanara-maso GC9107 tafiditra ao anatiny, manohana interface SPI 4-tariby, voltase famatsiana (VDD) eo anelanelan'ny 2.5V~3.3V, famirapiratry ny môdioly 400 cd/m², ary fifanoherana 800.
Aseho amin'ny endrika maoderina ity môdioly ity, izay manome traikefa fijerena tsara kokoa, loko marevaka ary sary avo lenta.
Noho ny habeny kely sy ny fanoherany ny mari-pana mahavariana, ity takelaka ity dia mety tsara amin'ny fampiharana isan-karazany, anisan'izany ny fitaovana azo anaovana sy ny fitaovana ara-pitsaboana.
Ampiasao ny N106-1609TBBIG41-H13 mba hanatsarana ny traikefanao ara-maso ary hahita ny tena herin'ny teknolojia.
Ny mari-pana fiasan'ity môdioly ity dia -20 ℃ hatramin'ny 70 ℃, ary ny mari-pana fitahirizana dia -30 ℃ hatramin'ny 80 ℃.
Atolotray anareo ny vokatra farany indrindra, efijery LCD TFT 1.06-inch misy teboka 96 RGB × 160. Ity vokatra mahavariana ity dia mampiseho teknolojia avo lenta ary manolotra traikefa hita maso tsy manam-paharoa. Miaraka amin'ny habeny kely sy ny fiasany ambony, dia manova tanteraka ny fomba fijerintsika sy ifandraisantsika amin'ny efijery izy.
Ny efijery LCD TFT kely 1.06 santimetatra dia manana famaha avo lenta 96 RGB × 160 teboka, izay miantoka sary mazava sy malefaka. Na mijery sary, horonan-tsary na milalao lalao ianao, dia velona ny antsipiriany rehetra mba hahazoana traikefa tena mahavariana. Ny loko marevaka sy ny fifanoherana maranitra dia manampy halaliny sy havitrika amin'ny votoatinao, ka mahatonga azy io ho mahafinaritra ny mijery azy.
Ny iray amin'ireo endri-javatra miavaka amin'ity môdioly fampisehoana ity dia ny habeny kely. Mirefy 1.06 santimetatra monja izy io, ka mahatonga azy io ho mety tsara amin'ny fitaovana kely toy ny famantaranandro maranitra, fitaovana fanaraha-maso ara-pahasalamana, ary fitaovana IoT. Ankehitriny dia afaka manana fampisehoana avo lenta ianao ao anatin'ny fitaovana kely indrindra mba hahazoana traikefa mpampiasa isan-karazany kokoa.
Manana zoro fijerena malalaka ihany koa ny môdiolan'ny efijery LCD TFT, izay miantoka fa azo jerena mora foana amin'ny lafiny rehetra ny votoaty nefa tsy manimba ny kalitao. Na mijery ny efijery avy eo anoloana na avy eo amin'ny sisiny ianao, dia mahazo fahazavana sy loko manankarena mitovy.
Ny lafiny iray hafa mampiavaka ity vokatra ity dia ny fahombiazany amin'ny angovo. Ny fanjifana herinaratra ambany dia manalava ny androm-piainan'ny bateria-nao, ka mahatonga azy io ho tsara indrindra ho an'ny fitaovana elektronika azo entina. Afaka mankafy fialamboly mandritra ny ora maro ianao izao tsy mila manahy momba ny fandaniam-bateria.
Ankoatra izany, ny efijery LCD TFT kely 1.06 santimetatra dia azo ampidirina mora foana amin'ny rafitra efa misy. Noho ny interface tsotra sy ny fifanarahana amin'ny sehatra isan-karazany, dia azo ampidirina tsara amin'ny famolavolana ny vokatrao izy io, izay mitsitsy fotoana sy ezaka mandritra ny dingana famolavolana.
Raha fintinina, ny efijery LCD TFT 96 RGB × 160 teboka kely mirefy 1.06 santimetatra dia manova tanteraka ny sehatry ny fampisehoana. Ny habeny kely, ny famaha avo lenta, ny zoro fijerena malalaka ary ny fahombiazan'ny angovo dia mahatonga azy io ho mety tsara amin'ny fampiharana isan-karazany. Ankafizo ny hoavin'ny teknolojia fampisehoana miaraka amin'ity vokatra manavao ity.