| Karazana fampisehoana | IPS-TFT-LCD |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 1.14 santimetatra |
| teboka | Teboka 135×240 |
| Fijery ny lalana | IPS/Maimaim-poana |
| Faritra Mavitrika (AA) | 14.86×24.91 mm |
| Haben'ny takelaka | 17.6×31×1.6 mm |
| Fandaminana loko | Tady mitsangana RGB |
| Loko | 65K |
| ny famirapiratry ny mazava | 400 (Min)cd/m² |
| interface tsara | SPI / MCU |
| Laharana Pin | 13 |
| IC mpamily | ST7789V3 |
| Karazana jiro miverina | LED fotsy misy puce 1 |
| Zintin'aratra | 2.4~3.3 V |
| Lanja | 1.8 g |
| Mari-pana miasa | -20 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -30 ~ +80°C |
Môdioly fampisehoana TFT-LCD IPS zoro malalaka 1.14 santimetatra ny N114-2413THBIG01-H13. Ity tontonana TFT-LCD kely ity dia manana famaha 135 × 240 piksela, IC mpanara-maso ST7789V3 tafiditra ao anatiny, manohana interface SPI 4-tariby, voltase famatsiana (VDD) eo anelanelan'ny 2.4V ~ 3.3V, famirapiratry ny môdioly 400 cd/m², ary fifanoherana 800.
Ny iray amin'ireo endri-javatra miavaka amin'ity efijery TFT LCD 1.14-inch ity dia ny tontonana IPS (In-Plane Switching) tafiditra ao anatiny. Ity teknolojia ity dia manolotra zoro fijerena midadasika kokoa havia: 80 / havanana: 80 / ambony: 80 / ambany: 80 degre (mahazatra), ahafahan'ny mpampiasa mankafy sary mazava sy mazava avy amin'ny lafiny rehetra. Na mijery horonan-tsary ianao, mijery sary na milalao lalao, ny efijery dia miantoka traikefa hita maso tsara kokoa.
Tena mety tsara amin'ny fampiharana toy ny fitaovana azo anaovana, fitaovana ara-pitsaboana, vokatra fotsy, rafitra horonan-tsary, hidin-trano marani-tsaina ny N114-2413THBIG01-H13. Ny mari-pana fiasan'ity môdioly ity dia -20 ℃ hatramin'ny 70 ℃, ary ny mari-pana fitahirizana dia -30 ℃ hatramin'ny 80 ℃.
Ny tontonana TFT-LCD N114-2413THBIG01-H13 dia manana fepetra takiana ambony, teknolojia mandroso ary fifanarahana azo ampiasaina amin'ny fomba maro, ka mahatonga azy io ho vahaolana azo itokisana sy avo lenta ho an'ny filanao rehetra. Na mamorona prototype vaovao ianao na manavao fitaovana efa misy, ity tontonana IPS TFT-LCD ity dia hitondra ny traikefan'ny mpampiasa amin'ny ambaratonga vaovao. Ankafizo ny hoavin'ny fampisehoana hita maso miaraka amin'ity tontonana TFT-LCD maoderina ity.
Atolotray anareo ny fanavaozana farany indrindra amin'ny môdioly fampisehoana LCD - efijery môdioly fampisehoana LCD TFT 1.14-inch kely 135 RGB × 240 teboka! Ity efijery kely sy azo ampiasaina ity dia natao hanomezana fampisehoana mazava sy mazava ho an'ny fampiharana isan-karazany.
Mirefy 1.14 santimetatra monja ity môdioly efijery LCD TFT ity, izay manome vahaolana mety tsara ho an'ny vokatra mila efijery kely nefa tsy manimba ny kalitao. Na dia lehibe aza ny habeny, dia mirehareha amin'ny famaha piksela 135 RGB × 240 teboka mahavariana ity efijery ity, izay miantoka fa mazava tsara ny sary sy ny lahatsoratra, ka manatsara ny traikefan'ny mpampiasa.
Mampiasa teknolojia TFT mandroso ity môdioly ity mba hanomezana loko mazava sy fifanoherana tsara ho an'ny fampiharana isan-karazany. Na fitaovana filalaovana lalao finday izany, na fakan-tsary nomerika na famantaranandro marani-tsaina, ity môdioly fampisehoana LCD TFT kely 1.14 santimetatra ity dia natao hanomezana fampisehoana hita maso tsara dia tsara.
Ny iray amin'ireo endri-javatra lehibe amin'ity môdioly fampisehoana ity dia ny fahafahany mampiasa azy amin'ny zavatra maro. Mifanaraka amin'ny interface fampisehoana isan-karazany izy io, anisan'izany ny SPI sy RGB, ary azo ampidirina tsara amin'ny vokatra samihafa. Fanampin'izany, ity môdioly ity dia manohana ny fironana miendrika endrika sy miendrika endrika, manome ny mpamorona ny fahafaha-misafidy ny endrika fampisehoana izay mifanaraka indrindra amin'ny vokatra vokariny.
Ny môdioly fampisehoana LCD TFT kely 1.14" dia manolotra safidy fanamboarana tsotra ihany koa. Afaka manampy amin'ny fanamboarana rindrambaiko sy fitaovana mba hamenoana ny fepetra takiana manokana ny ekipanay manam-pahaizana, mba hahazoana antoka fa mifanaraka tsara amin'ny vokatrao. Manomboka amin'ny fanitsiana loko ka hatramin'ny fampidirana efijery mikasika, dia manolotra fanohanana feno izahay, hanampy anao hahatratra ny fiasa sy ny endrika tianao.
Raha fintinina, ity môdioly fampisehoana LCD TFT kely 1.14" 135 RGB × 240 teboka ity dia mampifangaro ny fahatsorana, ny fahaiza-manao maro samihafa ary ny fampisehoana tsara indrindra. Na mamorona fitaovana finday ianao, teknolojia azo anaovana, na zavatra hafa mitaky vokatra kely sy avo lenta ho an'ny fampisehoana, - fampisehoana premium, ity môdioly ity no vahaolana tonga lafatra. Matokia ny teknolojia sy ny fahaiza-manaonay farany mba hahatonga ny vinavinao ho zava-misy miaraka amin'ny môdioly fampisehoana LCD TFT kely 1.14".