| Karazana fampisehoana | IPS-TFT-LCD |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 1.33 santimetatra |
| teboka | Teboka 240×240 |
| Fijery ny lalana | IPS/Maimaim-poana |
| Faritra Mavitrika (AA) | 23.4×23.4 mm |
| Haben'ny takelaka | 26.16×29.22×1.5 mm |
| Fandaminana loko | Tady mitsangana RGB |
| Loko | 65K |
| ny famirapiratry ny mazava | 350 (Min)cd/m² |
| interface tsara | SPI / MCU |
| Laharana Pin | 12 |
| IC mpamily | ST7789V3 |
| Karazana jiro miverina | LED fotsy misy chips 2 |
| Zintin'aratra | 2.4~3.3 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -20 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -30 ~ +80°C |
Môdioly TFT-LCD ny N133-2424TBBIG26-H12 misy efijery efamira 1.33 santimetatra ary famaha 240x240 piksela.
Ity efijery LCD efa-joro ity dia mampiasa tontonana IPS, izay manana tombony amin'ny fifanoherana avo kokoa, loko mainty tanteraka rehefa maty ny efijery na ny pixel, ary zoro fijerena midadasika kokoa: Havia: 80 / Havana: 80 / Miakatra: 80 / Midina: 80 degre (mahazatra), tahan'ny fifanoherana 800:1 (mahazatra), famirapiratana 350 cd/m² (mahazatra), ary vera tsy manjelanjelatra.
Ny môdioly dia tafiditra ao anatin'ny IC mpamily ST7789V3 izay afaka manohana amin'ny alàlan'ny interface SPI.
Ny voltazy famatsiana herinaratra an'ny LCM dia eo anelanelan'ny 2.4V sy 3.3V, izay 2.8V ny sandany mahazatra. Ny môdioly fampisehoana dia mety amin'ny fitaovana kely, fitaovana azo anaovana, vokatra mandeha ho azy an-trano, vokatra fotsy, rafitra horonan-tsary, fitaovana ara-pitsaboana, sns.
Afaka miasa amin'ny mari-pana manomboka amin'ny -20℃ ka hatramin'ny + 70℃ ary ny mari-pana fitahirizana manomboka amin'ny -30℃ ka hatramin'ny +80℃.
①Fahatakarana lalina sy feno momba ny fampiharana farany;
2Famakafakana ny tombony azo avy amin'ny vidiny sy ny fahombiazan'ny karazana fampisehoana isan-karazany;
3Fanazavana sy fiaraha-miasa amin'ny mpanjifa mba hanapahan-kevitra ny teknolojia fampisehoana mety indrindra;
④Miasa amin'ny fanatsarana tsy tapaka ny teknolojian'ny fanodinana, ny kalitaon'ny vokatra, ny fitsitsiana vola, ny fandaharam-potoana fanaterana, sns.