| Karazana fampisehoana | IPS-TFT-LCD |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 1.12 santimetatra |
| teboka | Teboka 50×160 |
| Fijery ny lalana | RIEW REHETRA |
| Faritra Mavitrika (AA) | 8.49×27.17 mm |
| Haben'ny takelaka | 10.8×32.18×2.11 mm |
| Fandaminana loko | Tady mitsangana RGB |
| Loko | 65K |
| ny famirapiratry ny mazava | 350 (Min)cd/m² |
| interface tsara | SPI andalana 4 |
| Laharana Pin | 13 |
| IC mpamily | GC9D01 |
| Karazana jiro miverina | Jiro LED FOTSY 1 |
| Zintin'aratra | 2.5~3.3 V |
| Lanja | 1.1 |
| Mari-pana miasa | -20 ~ +60 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -30 ~ +80°C |
Ny N112-0516KTBIG41-H13 dia IPS TFT-LCD 1.12-inch miaraka amin'ny famaha 50x160 piksela. Manohana interface isan-karazany toy ny SPI, MCU ary RGB, izay manome fahafaha-mihetsika ho an'ny fampidirana tsy misy tomika amin'ny tetikasa rehetra. Ny famirapiratan'ny efijery 350 cd/m² dia miantoka sary mazava sy mazava na dia amin'ny toe-javatra mazava aza. Mampiasa ny IC mpamily GC9D01 mandroso ity monitor ity mba hahazoana antoka fa milamina sy mahomby ny fampisehoana.
Mampiasa teknolojia IPS (In plane Switching) zoro malalaka ny N112-0516KTBIG41-H13. Ny elanelan'ny fijerena dia havia: 70/ankavanana: 70/miakatra: 70/midina: 70 degre. Ny tahan'ny fifanoherana dia 1000:1, ary ny tahan'ny lafiny 3:4 (sanda mahazatra). Ny voltazy famatsiana ho an'ny analog dia manomboka amin'ny 2.5V ka hatramin'ny 3.3V (ny sanda mahazatra dia 2.8V). Ny tontonana IPS dia manana zoro fijerena isan-karazany, loko mamirapiratra, ary sary avo lenta izay tototry ny hazavana sy voajanahary. Ity môdely TFT-LCD ity dia afaka miasa amin'ny mari-pana manomboka amin'ny -20℃ ka hatramin'ny +60℃, ary ny mari-pana fitahirizana azy dia manomboka amin'ny -30℃ ka hatramin'ny +80℃.