| Karazana fampisehoana | IPS-TFT-LCD |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 1.90 santimetatra |
| teboka | Teboka 170×320 |
| Fijery ny lalana | IPS/Maimaim-poana |
| Faritra Mavitrika (AA) | 22.7×42.72 mm |
| Haben'ny takelaka | 25.8×49.72×1.43 mm |
| Fandaminana loko | Tady mitsangana RGB |
| Loko | 65K |
| ny famirapiratry ny mazava | 350 (Min) cd/m² |
| interface tsara | SPI / MCU/RGB |
| Laharana Pin | 30 |
| IC mpamily | ST7789 |
| Karazana jiro miverina | LED fotsy misy puce 4 |
| Zintin'aratra | 2.4~3.3 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -20 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -30 ~ +80°C |
Môdioly fampisehoana IPS zoro malalaka TFT-LCD kely 1.90 santimetatra ny N190-1732TBWPG01-C30.
Ity tontonana TFT-LCD kely ity dia manana famaha 170 × 320 piksela.
Ny môdioly fampisehoana dia tafiditra ao anatin'ny IC mpanara-maso ST7789, manohana interface isan-karazany toy ny SPI, MCU ary RGB, miaraka amin'ny voltase famatsiana (VDD) eo anelanelan'ny 2.4V~3.3V, famirapiratan'ny môdioly 350 cd/m² (sanda mahazatra), ary fifanoherana 800 (sanda mahazatra).
Ity môdioly efijery TFT-LCD 1.90 santimetatra ity dia amin'ny fomba portrait, ary mampiasa ny teknolojia IPS (In plane Switching) zoro malalaka ny tontonana.
Ny elanelan'ny fijerena dia havia: 80/ankavanana: 80/miakatra: 80/midina: 80 degre. Manana fomba fijery isan-karazany, loko mamirapiratra ary sary avo lenta sy manintona ny maso ny tontonana.
Tena mety tsara amin'ny fampiharana toy ny fitaovana azo anaovana, fitaovana entin-tanana, rafitra fanaraha-maso ny fiarovana.
Ny mari-pana fiasan'ity môdioly ity dia -20 ℃ hatramin'ny 70 ℃, ary ny mari-pana fitahirizana dia -30 ℃ hatramin'ny 80 ℃.
Nanomboka môdio efijery LCD TFT 170 RGB × 320 teboka kely - fanavaozana farany teo amin'ny sehatry ny teknolojia fampisehoana.
Ity môdioly fampisehoana kely ity dia manana endrika kanto sy mirindra, mahatonga azy ho mety amin'ny fampiharana isan-karazany izay voafetra ny toerana. Mirefy 1.90 santimetatra monja, ity efijery TFT LCD ity dia natao hifanaraka tsara amin'ny fitaovana rehetra tsy misy fiantraikany amin'ny kalitaon'ny fahitana.
Manana famaha mahavariana 170 RGB × 320 teboka ity môdioly fampisehoana ity, izay mamokatra sary mazava sy mavitrika, izay miantoka traikefa fijerena mahafinaritra ho an'ny mpampiasa. Na mamolavola famantaranandro maranitra ianao, na fitaovana filalaovana lalao finday, na fitaovana entin-tanana hafa, ity fampisehoana ity dia hanatsara ny endrika hita maso sy ny fampiasana ny vokatrao.
Miaraka amin'ny teknolojia TFT (Thin Film Transistor), ity môdioly fampisehoana ity dia manolotra fahamarinan'ny loko ambony sy zoro fijerena malalaka, ahafahan'ny mpampiasa mankafy sary mazava tsara avy amin'ny zoro rehetra. Ny loko marevaka sy mazava aseho eo amin'ny efijery dia azo antoka fa hisarika ny sain'ny mpampiasa, ka mahatonga ity môdioly fampisehoana ity ho mety tsara amin'ny dokam-barotra na fampiroboroboana.
Mora ampiasaina sy mora ampiasaina ny fampidirana ity môdioly fampisehoana ity ao amin'ny fitaovanao, noho ny habeny kely sy ny endriny maivana izay mahatonga azy io ho vahaolana azo entina amin'ny fampiharana finday.
Ankoatra izany, ity môdioly efijery TFT LCD ity dia manome faharetana sy fahatokisana tena tsara, izay miantoka fa haharitra ela ny fitaovanao. Ny fanamboarana azy mafy orina dia miantoka ny fanoherana ny dona sy ny hovitrovitra, ka mahatonga azy io ho mety ampiasaina amin'ny tontolo iainana sarotra.
Amin'ny ankapobeny, ity efijery kely misy teboka 170 RGB × 320 TFT LCD ity dia vahaolana fampisehoana avo lenta izay mampifangaro ny vokatra hita maso tsara dia tsara, ny endrika kely ary ny faharetana. Hatsarao ny traikefan'ny mpampiasa ny vokatrao amin'ny alàlan'ny fampidirana ity môdioly fampisehoana ity ary sokafy ny fahafahana vaovao ho an'ny fiasan'ny fitaovanao.