| Karazana fampisehoana | IPS-TFT-LCD |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 1.47 santimetatra |
| teboka | Teboka 172×320 |
| Fijery ny lalana | IPS/Maimaim-poana |
| Faritra Mavitrika (AA) | 17.65 x 32.83 mm |
| Haben'ny takelaka | 19.75 x 36.86 x 1.56 mm |
| Fandaminana loko | Tady mitsangana RGB |
| Loko | 65 K |
| ny famirapiratry ny mazava | 350 (Min)cd/m² |
| interface tsara | QSP/MCU |
| Laharana Pin | 8 |
| IC mpamily | GC9307 |
| Karazana jiro miverina | Jiro LED fotsy 3 |
| Zintin'aratra | -0.3~4.6 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -20 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -30 ~ +80°C |
Ny N147-1732THWIG49-C08 dia LCD IPS TFT 1.47-inch miaraka amin'ny famaha 172*320 piksela. Manohana interface isan-karazany toy ny SPI, izay manome fahafaha-mihetsika ho an'ny fampidirana tsy misy tomika amin'ny tetikasa rehetra. Ny famirapiratan'ny efijery 350 cd/m² dia miantoka sary mazava sy mazava na dia amin'ny toe-javatra mazava aza. Mampiasa ny IC mpamily GC9307 mandroso ity monitor ity mba hahazoana antoka fa milamina sy mahomby ny fampisehoana.
Mampiasa teknolojia IPS (In plane Switching) zoro malalaka ny N147-1732THWIG49-C08. Ny elanelan'ny fijerena dia havia: 80/ankavanana: 80/miakatra: 80/midina: 80 degre. Ny tahan'ny fifanoherana dia 1500:1, ary ny tahan'ny lafiny 3:4 (sanda mahazatra). Ny voltazy famatsiana ho an'ny analog dia manomboka amin'ny -0.3V ka hatramin'ny 4.6V (ny sanda mahazatra dia 2.8V). Ny tontonana IPS dia manana zoro fijerena isan-karazany, loko mamirapiratra, ary sary avo lenta izay tototry ny hazavana sy voajanahary. Ity môdely TFT-LCD ity dia afaka miasa amin'ny mari-pana manomboka amin'ny -20℃ ka hatramin'ny +70℃, ary ny mari-pana fitahirizana azy dia manomboka amin'ny -30℃ ka hatramin'ny +80℃.