| Karazana fampisehoana | IPS-TFT-LCD |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 3.95 santimetatra |
| teboka | Teboka 480×480 |
| Fijery ny lalana | IPS/Maimaim-poana |
| Faritra Mavitrika (AA) | 36.72×48.96 mm |
| Haben'ny takelaka | 40.44×57×2 mm |
| Fandaminana loko | Tady mitsangana RGB |
| Loko | 262K |
| ny famirapiratry ny mazava | 350 (Min)cd/m² |
| interface tsara | SPI / MCU/RGB |
| Laharana Pin | 15 |
| IC mpamily | ST7701S |
| Karazana jiro miverina | LED fotsy misy puce 8 |
| Zintin'aratra | 2.5~3.3 V |
| Lanja | 1.2 g |
| Mari-pana miasa | -20 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -30 ~ +80°C |
TFT040B039 dia môdioly IPS TFT-LCD efamira 3.95 santimetatra misy vahaolana 480 x 480 piksela.
Manohana ny interface RGB ity môdioly ity ary mampiasa tontonana IPS, miaraka amin'ny zoro fijerena malalaka havia: 80/havanana: 80/ambony: 80/ambany: 80 degre (sanda mahazatra), fifanoherana 1000:1 (sanda mahazatra), famirapiratana 350 cd/m² (sanda mahazatra), tontonana fitaratra mamiratra, tahan'ny lafiny 1:1.
Ny môdioly TFT040B039 dia efa tafiditra ao anatin'ny IC mpanara-maso ST7701S, ary ny elanelan'ny voltase ampiasain'ny mpamatsy herinaratra dia 2.5V~3.3V, miaraka amin'ny sanda mahazatra 2.8V.
Ny modely TFT040B039 dia manana mari-pana miasa eo anelanelan'ny -20 ℃ sy +70 ℃; Ny mari-pana fitahirizana dia -30 ℃ ~ +80 ℃.
Tena mety amin'ny fampiharana toy ny fitaovana ara-pitsaboana, fitaovana entin-tanana, rafitra fanaraha-maso ny fiarovana izy io.