| Karazana fampisehoana | IPS-TFT-LCD |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 3.97 santimetatra |
| teboka | Teboka 480×800 |
| Fijery ny lalana | IPS/Maimaim-poana |
| Faritra Mavitrika (AA) | 51.84×86.40 mm |
| Haben'ny takelaka | 55.44×96.17×2.1 mm |
| Fandaminana loko | Tady mitsangana RGB |
| Loko | 16.7M |
| ny famirapiratry ny mazava | 350 (Min)cd/m² |
| interface tsara | MIPI |
| Laharana Pin | 15 |
| IC mpamily | ST7701S |
| Karazana jiro miverina | LED fotsy misy puce 8 |
| Zintin'aratra | 2.7~3.3 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -20 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -30 ~ +80°C |
TFT040B029-A0 dia môdioly fampisehoana IPS TFT-LCD 3.97-inch; vita amin'ny famaha 480 x 800 piksela.
Manohana ny interface MIPI DSI Serial (lalana 2) ity môdioly ity, ary misy tontonana IPS izay manana tombony amin'ny zoro fijerena malalaka kokoa: Havia: 85 / Havana: 85 / Miakatra: 85 / Midina: 85 degre (mahazatra), tahan'ny fifanoherana 800 (mahazatra), famirapiratana 350 cd/m² (mahazatra), tontonana velarana Anti-Glare.
Ity efijery LCD MIPI 3.97-inch ity dia amin'ny fomba portrait; tafiditra ao anatin'izany ny mpamily IC ST7701S amin'ny môdely, ary ny voltase famatsiana interface dia eo anelanelan'ny 2.7V sy 3.3V.
Manana fomba fijery isan-karazany, loko mamirapiratra ary sary avo lenta miaraka amin'ny toetra mahavoky ny sary ilay tontonana.
Tena mety tsara amin'ny fitaovana indostrialy madinika, rafitra fanaraha-maso ny fiarovana, fitaovana entin-tanana, fitaovana fandraketana mitondra fiara, ary vokatra hafa azo ampiasaina.
Ity môdioly TFT ity dia afaka miasa amin'ny mari-pana manomboka amin'ny -20℃ ka hatramin'ny +70℃; ny mari-pana fitahirizana azy dia manomboka amin'ny -30℃ ka hatramin'ny +80℃.