| Karazana fampisehoana | IPS-TFT-LCD |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 7.0 santimetatra |
| teboka | Teboka 800×480 |
| Fijery ny lalana | IPS/Maimaim-poana |
| Faritra Mavitrika (AA) | 153.84×85.632 mm |
| Haben'ny takelaka | 164.90×100×3.5 mm |
| Fandaminana loko | Tady mitsangana RGB |
| Loko | 16.7 tapitrisa |
| ny famirapiratry ny mazava | 350 (Min)cd/m² |
| interface tsara | RGB 8-bit mifanitsy |
| Laharana Pin | 15 |
| IC mpamily | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Karazana jiro miverina | LED fotsy misy chip 27 |
| Zintin'aratra | 3.0~3.6 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -20 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -30 ~ +80°C |
Ny B070TN333C-27A dia môdioly fampisehoana TFT-LCD 7-inch miaraka amin'ny famaha 800 × 480 piksela. Ny tontonana dia manana refy môdioly kely 164.90 × 100 × 3.5 mm ary haben'ny faritra mavitrika (AA) 153.84 × 85.632 mm. Miasa amin'ny fomba fotsy mahazatra miaraka amin'ny interface RGB izy io ary tohanan'ny garantie 12 volana, azo alaina mivantana avy amin'ny orinasa.