| Karazana fampisehoana | IPS-TFT-LCD |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 2.79 santimetatra |
| teboka | Teboka 142x428 |
| Fijery ny lalana | SPI/Maimaim-poana |
| Faritra Mavitrika (AA) | 21.28 x 64.14 |
| Haben'ny takelaka | 24.38 x 69.43 x 2.15 |
| Fandaminana loko | Tady mitsangana RGB |
| Loko | 262K |
| ny famirapiratry ny mazava | 350 |
| interface tsara | SPI/MCU |
| Laharana Pin | 10 |
| IC mpamily | NV3007 |
| Karazana jiro miverina | |
| Zintin'aratra | -0.3~4.6 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -20 ~ +85 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -40~ +90°C |
Ny N279-1428KIWIG01-C10 dia LCD IPS TFT 2.79-inch miaraka amin'ny famaha 142x428 piksela. Manohana interface isan-karazany toy ny SPI, MCU ary RGB, izay manome fahafaha-mihetsika ho an'ny fampidirana tsy misy tomika amin'ny tetikasa rehetra. Ny famirapiratan'ny efijery 350 cd/m² dia miantoka sary mazava sy mazava na dia amin'ny toe-javatra mazava aza. Mampiasa ny IC mpamily NV3007 mandroso ity monitor ity mba hahazoana antoka fa milamina sy mahomby ny fampisehoana.
Mampiasa teknolojia IPS (In plane Switching) zoro malalaka ny N279-1428KIWIG01-C10. Ny elanelan'ny fijerena dia havia: 85/ankavanana: 85/miakatra: 85/midina: 85 degre. Ny tahan'ny fifanoherana dia 1300:1, ary ny tahan'ny lafiny 3:4 (sanda mahazatra). Ny voltazy famatsiana ho an'ny analog dia manomboka amin'ny 1.65V ka hatramin'ny 3.3V (ny sanda mahazatra dia 2.8V). Ny tontonana IPS dia manana zoro fijerena isan-karazany, loko mamirapiratra, ary sary avo lenta izay tototry ny hazavana sy voajanahary. Ity môdely TFT-LCD ity dia afaka miasa amin'ny mari-pana manomboka amin'ny -40℃ ka hatramin'ny +85℃, ary ny mari-pana fitahirizana azy dia manomboka amin'ny -40℃ ka hatramin'ny +85℃.
Fampisehoana isan-karazany: Anisan'izany ny Monochrome OLED, TFT, CTP;
Vahaolana fampisehoana: Anisan'izany ny fanaovana fitaovana, FPC namboarina, backlight sy habe; Fanohanana ara-teknika sy famolavolana
F: 1. Afaka mahazo baiko santionany ve aho?
A: Eny, mandray baiko santionany izahay mba hitsapana sy hanamarinana ny kalitao.
F: 2. Inona ny fotoana anaovana ny santionany?
A: Mila 1-3 andro ny santionany amin'izao fotoana izao, mila 15-20 andro ny santionany namboarina.
F: 3. Manana fetra MOQ ve ianao?
A: Ny MOQ-nay dia 1PCS.
F: 4. Hafiriana ny faharetan'ny antoka?
A: 12 Volana.
F: 5. Inona no express ampiasainao matetika handefasana ireo santionany?
A: Matetika izahay no mandefa santionany amin'ny alàlan'ny DHL, UPS, FedEx na SF. Matetika dia maharitra 5-7 andro vao tonga.
F: 6. Inona ny fe-potoana fandoavam-bola ekenao?
A: Ny fe-potoana fandoavam-bola mahazatra anay dia T/T. Azo ifampiraharahana ny hafa.