| Karazana fampisehoana | OLED |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 1.30 santimetatra |
| teboka | Teboka 64×128 |
| Fomba fampisehoana | Matrisy tsy mihetsika |
| Faritra Mavitrika (AA) | 14.7×29.42 mm |
| Haben'ny takelaka | 17.1×35.8×1.43 mm |
| Loko | Fotsy/Manga |
| ny famirapiratry ny mazava | 100 (Min)cd/m² |
| Fomba fitondrana fiara | Famatsiana ivelany |
| interface tsara | I²C/SPI tariby 4 |
| ADIDY | 1/128 |
| Laharana Pin | 13 |
| IC mpamily | SSD1312 |
| Zintin'aratra | 1.65-3.5 V |
| Lanja | TBD |
| Mari-pana miasa | -40 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -40 ~ +85°C |
X130-6428TSWG01-H13 dia efijery OLED grafika 1.30 santimetatra misy rafitra COG; vita amin'ny famaha 64x128 piksela.
Ny efijery OLED dia manana refy 17.1×35.8×1.43 mm ary ny habe AA dia 14.7×29.42 mm;
Ity môdioly ity dia tafiditra ao anatin'ny IC mpanara-maso SSD1312; manohana SPI 4-Wire, interface /I²C izy, ny voltase famatsiana ho an'ny Logic 3V (sanda mahazatra), ary ny voltase famatsiana ho an'ny fampisehoana dia 12V. 1/128 ny andraikitra mitondra fiara.
X130-6428TSWG01-H13 dia môdioly fampisehoana OLED misy rafitra COG izay maivana, tsy dia mahery vaika ary tena manify.
Mety amin'ny fitaovana fandrefesana, fampiharana an-trano, fitaovana ara-bola, fitaovana entin-tanana, fitaovana teknolojia marani-tsaina, fiara, fitaovana ara-pitsaboana, sns.
Afaka miasa amin'ny mari-pana manomboka amin'ny -40℃ ka hatramin'ny +70℃ ny môdio OLED; ary ny mari-pana fitahirizana azy dia manomboka amin'ny -40℃ ka hatramin'ny +85℃.
Amin'ny ankapobeny, ny môdio OLED anay (Model X130-6428TSWWG01-H13) no safidy tonga lafatra ho an'ireo mpamorona sy mpamorona rindrambaiko mitady vahaolana fampisehoana kely sy avo lenta.
Noho ny endriny kanto, ny famirapiratany tena tsara ary ny safidy interface tsara azo ampiasaina amin'ny fomba maro samihafa, ity tontonana OLED ity dia mety amin'ny fampiharana isan-karazany.
Matokia fa ny fahaizanay mampiasa ny teknolojia OLED dia hanome anao traikefa hita maso tsara kokoa izay hamela fahatsapana lalina ho anao.
Fidio ny môdioly OLED anay ary sokafy ny mety ho vitan'ity teknolojia fampisehoana mandroso ity.
1. Manify–Tsy mila jiro manazava, mamoaka ho azy;
2. Zoro fijerena malalaka: degre malalaka;
3. Famirapiratana avo lenta: 160 cd/m²;
4. Tahan'ny fifanoherana avo lenta (Efitrano Maizina): 10000:1;
5. Hafainganam-pandeha avo lenta (<2μS);
6. Mari-pana azo ampiasaina malalaka;
7. Fanjifana herinaratra ambany kokoa.
Atolotray anareo ny fanavaozana farany indrindra: ny efijery OLED kely mirefy 1.30 santimetatra. Ity efijery kely sy avo lenta ity dia natao hanomezana traikefa hita maso tsara indrindra ho an'ny fampiharana isan-karazany.
1.30 santimetatra monja ny haben'ny efijery amin'ity môdioly fampisehoana OLED ity. Na dia kely aza ny habeny, dia tsy misy fiantraikany amin'ny kalitao mihitsy. Miaraka amin'ny famaha 64 x 128 teboka, dia manome sary mazava sy loko marevaka izy io, ka mahatonga azy io ho tonga lafatra amin'ny tetikasa rehetra izay mitaky fampisehoana mahafinaritra maso.
Ny teknolojia OLED ampiasaina amin'ity môdioly ity dia miantoka ny fifanoherana avo lenta, ka miteraka mainty lalina sy fotsy mazava, ka miteraka famokarana loko mahavariana sy fahazavana nohatsaraina. Na mamolavola fitaovana azo anaovana ianao na fampisehoana fampahalalana kely, ity efijery ity dia hanome traikefa fijerena tsara kokoa.
Ny iray amin'ireo tombony lehibe amin'ny efijery OLED dia ny fahafahany miovaova, ary tsy ankanavaka amin'izany ity môdioly ity. Ny endriny manify sy maivana dia mahatonga azy ho mora ampifanarahana amin'ny endrika isan-karazany, ahafahana mampiditra azy tsara amin'ny vokatrao. Na mila efijery ho an'ny finday, famantaranandro marani-tsaina, na fitaovana ara-pitsaboana aza ianao, ity môdioly efijery OLED ity dia hifanaraka tsara amin'ny filanao.
Ankoatra ny fahitana tsara sy ny fahafaha-miovaova, ity môdioly ity dia manolotra zoro fijerena malalaka, izay miantoka fa hijanona ho maranitra sy mazava ny fampisehoana rehefa jerena amin'ny lafiny samihafa. Zava-dehibe indrindra ity endri-javatra ity ho an'ny fampiharana misy mpampiasa maro na rehefa tena ilaina ny fahitana avy amin'ny lafiny rehetra.
Ankoatra izany, ity môdioly fampisehoana OLED ity dia maharitra. Noho ny fanjifana herinaratra ambany sy ny faharetany avo dia natao haharitra ela izy io, ka mahatonga azy io ho mety amin'ny tetikasa mitaky fampiasana mitohy.
Raha fintinina, ny efijery kely OLED 1.30 santimetatra dia mampifangaro ny kalitao hita maso, ny fahaiza-milefitra ary ny faharetana mahavariana, ka mahatonga azy io ho mety tsara amin'ny fampiharana isan-karazany. Ny habeny kely sy ny famaha avo lenta dia hanatsara ny tetikasa rehetra, raha ny zoro fijerena malalaka kosa dia miantoka ny fampisehoana miavaka. Fahitana avy amin'ny fomba fijery samihafa. Hatsarao ny fampisehoana ny vokatrao amin'ny alàlan'ny teknolojia OLED avo lenta ary amporisiho ny mpampiasa anao amin'ny sary mahavariana.