| Karazana fampisehoana | IPS-TFT-LCD |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 1.28 santimetatra |
| teboka | Teboka 240×240 |
| Fijery ny lalana | IPS/Maimaim-poana |
| Faritra Mavitrika (AA) | 32.4×32.4 mm |
| Haben'ny takelaka | 35.6×38.1×1.6 mm |
| Fandaminana loko | Tady mitsangana RGB |
| Loko | 65K |
| ny famirapiratry ny mazava | 350 (Min)cd/m² |
| interface tsara | SPI / MCU |
| Laharana Pin | 12 |
| IC mpamily | GC9A01 |
| Karazana jiro miverina | LED fotsy misy puce 1 |
| Zintin'aratra | 2.5~3.3 V |
| Lanja | 1.2 g |
| Mari-pana miasa | -20 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -30 ~ +80°C |
Ecran IPS TFT-LCD boribory ny N128-2424THWIG04-H12, mirefy 1.28 santimetatra ny savaivony ary manana famaha 240x240 piksela.
Ity efijery TFT boribory ity dia misy tontonana IPS TFT-LCD namboarina miaraka amin'ny IC mpamily GC9A01 izay afaka mifandray amin'ny alàlan'ny interface SPI.
Ny N128-2424THWIG04-H12 dia tontonana IPS (In plane Switching) efa nampiasaina, izay manana tombony amin'ny fifanoherana avo kokoa, mainty tanteraka ny ambadika rehefa maty ny efijery na ny pixel ary zoro fijerena midadasika kokoa: Havia: 85 / Havana: 85 / Miakatra: 85 / Midina: 85 degre (mahazatra), tahan'ny fifanoherana 1,100:1 (mahazatra), famirapiratana 350 cd/m².
Ny voltazan'ny famatsiana herinaratra an'ny LCM dia eo anelanelan'ny 2.5V sy 3.3V, izay sanda mahazatra 2.8V.
Ny môdioly fampisehoana dia mety amin'ny fitaovana kely dia kely, fitaovana azo anaovana, vokatra mandeha ho azy an-trano, vokatra fotsy, rafitra horonan-tsary, sns.
Afaka miasa amin'ny mari-pana manomboka amin'ny -20℃ ka hatramin'ny + 70℃ ary ny mari-pana fitahirizana manomboka amin'ny -30℃ ka hatramin'ny +80℃.