| Karazana fampisehoana | IPS TFT-LCD |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 2.45 santimetatra |
| teboka | 172RGB*378 |
| Fijery ny lalana | 12:00 |
| Faritra Mavitrika (AA) | 25.8(H) x 56.7(V) mm |
| Haben'ny takelaka | 28(H) x 61.35(V) x 2.5(D) mm |
| Fandaminana loko | Tady mitsangana RGB |
| Loko | Fotsy |
| ny famirapiratry ny mazava | 350 (Min)cd/m² |
| interface tsara | SPI andalana 4 |
| Laharana Pin | 16 |
| IC mpamily | ST77925 |
| Karazana jiro miverina | Jiro LED fotsy 4 |
| Zintin'aratra | 2.5~3.3 V |
| Lanja | 1.1g |
| Mari-pana miasa | -20 ~ +70 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -30 ~ +80°C |
Ny N245-1737KTWPG01-C16 dia LCD TFT 2.45 santimetatra miaraka amin'ny famaha 172RGB * 378 piksela. Manohana interface isan-karazany toy ny 4 Line SPI, izay manome fahafaha-mihetsika ho an'ny fampidirana tsy misy tomika amin'ny tetikasa rehetra. Ny famirapiratan'ny efijery 350cd/m² dia miantoka sary mazava sy mazava na dia amin'ny toe-javatra mazava aza. Mampiasa ny IC mpamily mandroso ny monitor mba hahazoana antoka fa milamina sy mahomby ny fampisehoana.
Mampiasa teknolojia zoro malalaka (In plane Switching) ny N245-1737KTWPG01-C16. Ny elanelan'ny fijerena dia havia: 25/ankavanana: 25/miakatra: 25/midina:25degre. tahan'ny fifanoherana 1000:1, ary tahan'ny lafiny 3:4 (sanda mahazatra). Ny voltazy famatsiana ho an'ny analog dia manomboka amin'ny 2.5V ka hatramin'ny 3.3V (ny sanda mahazatra dia 2.8V). Ny tontonana IPS dia manana zoro fijerena isan-karazany, loko mamirapiratra, ary sary avo lenta izay mahavoky sy voajanahary. Ity môdely TFT-LCD ity dia afaka miasa amin'ny mari-pana manomboka amin'ny -20℃ ka hatramin'ny +70℃, ary ny mari-pana fitahirizana azy dia manomboka amin'ny -30℃ ka hatramin'ny +80℃.
Ao Shenzhen no misy ny foiben'ny New Vision Technology Co., Ltd. ary efa nanompo ny mpanjifa nandritra ny 15 taona noho ny fahaizany R&D matanjaka. Manao izay fara heriny izahay hanome serivisy fampisehoana sy teknika avo lenta ho an'ny mpanjifa manerana izao tontolo izao. Ny vokatray, toy ny N245-1737KTWPG01-C16, dia fantatra amin'ny fahatokisana, ny fahamarinan-toerana ary ny fahombiazana.
Fampisehoana isan-karazany: Anisan'izany ny Monochrome OLED, TFT, CTP;
Vahaolana fampisehoana: Anisan'izany ny fanaovana fitaovana, FPC namboarina, backlight sy habe; Fanohanana ara-teknika sy famolavolana
Fahatakarana lalina sy feno momba ny fampiharana farany;
Famakafakana ny tombony azo avy amin'ny vidiny sy ny fahombiazan'ny karazana fampisehoana isan-karazany;
Fanazavana sy fiaraha-miasa amin'ny mpanjifa mba hanapahan-kevitra ny teknolojia fampisehoana mety indrindra;
Miasa amin'ny fanatsarana tsy tapaka ny teknolojian'ny fanodinana, ny kalitaon'ny vokatra, ny fitsitsiana vola, ny fandaharam-potoana fanaterana, sns.
F: 1. Afaka mahazo baiko santionany ve aho?
A: Eny, mandray baiko santionany izahay mba hitsapana sy hanamarinana ny kalitao.
F: 2. Inona ny fotoana anaovana ny santionany?
A: Mila 1-3 andro ny santionany amin'izao fotoana izao, mila 15-20 andro ny santionany namboarina.
F: 3. Manana fetra MOQ ve ianao?
A: Ny MOQ-nay dia 1PCS.
F: 4. Hafiriana ny faharetan'ny antoka?
A: 12 Volana.
F: 5. Inona no express ampiasainao matetika handefasana ireo santionany?
A: Matetika izahay no mandefa santionany amin'ny alàlan'ny DHL, UPS, FedEx na SF. Matetika dia maharitra 5-7 andro vao tonga.
F: 6. Inona ny fe-potoana fandoavam-bola ekenao?
A: Ny fe-potoana fandoavam-bola mahazatra anay dia T/T. Azo ifampiraharahana ny hafa.