| Karazana fampisehoana | IPS-TFT-LCD |
| Anaran'ny marika | WISEVISION |
| Size | 1.65 santimetatra |
| teboka | Teboka 142 x 428 |
| Fijery ny lalana | IPS/Maimaim-poana |
| Faritra Mavitrika (AA) | 13.16 x 39.68 mm |
| Haben'ny takelaka | 16.3 x 44.96 x 2.23 mm |
| Fandaminana loko | Tady mitsangana RGB |
| Loko | 65K |
| ny famirapiratry ny mazava | 350 (Min)cd/m² |
| interface tsara | SPI/MCU andalana 4 |
| Laharana Pin | 13 |
| IC mpamily | NV3007 |
| Karazana jiro miverina | Jiro LED fotsy 3 |
| Zintin'aratra | 2.5~3.3 V |
| Lanja | 1.1 |
| Mari-pana miasa | -20 ~ +60 °C |
| Mari-pana fitahirizana | -30 ~ +80°C |
Ny SPEC N165-1442KTBIG31-H13 dia môdioly IPS TFT-LCD 1.65-inch izay manome famaha 142×428 piksela. Manana teknolojia IPS (In-Plane Switching) misy zoro fijerena malalaka izy io, ka manome zoro fijerena 80° tsy miovaova (L/R/U/D) miaraka amin'ny sary mazava sy marina tsara.
Manohana ny interface SPI, MCU, ary RGB ity efijery ity, ka ahafahana mampiditra rafitra mora ampiasaina. Ny famirapiratany avo lenta 350 cd/m² dia miantoka ny fahitana tsara indrindra amin'ny tontolo mazava, raha toa kosa ny IC mpamily NV3007 mandroso dia miantoka ny fahombiazana mahomby.
Famaritana fototra:
Tahan'ny fifanoherana: 1000:1
Tahan'ny lafiny: 3:4 (Mahazatra)
VDD Analog: 2.5V - 3.3V (2.8V mahazatra)
Mari-pana miasa: -20°C hatramin'ny +60°C
Temperature fitahirizana: -30°C hatramin'ny +80°C
Fampisehoana isan-karazany: Anisan'izany ny Monochrome OLED, TFT, CTP;
Vahaolana fampisehoana: Anisan'izany ny fanaovana fitaovana, FPC namboarina, backlight sy habe; Fanohanana ara-teknika sy famolavolana
F: 1. Afaka mahazo baiko santionany ve aho?
A: Eny, mandray baiko santionany izahay mba hitsapana sy hanamarinana ny kalitao.
F: 2. Inona ny fotoana anaovana ny santionany?
A: Mila 1-3 andro ny santionany amin'izao fotoana izao, mila 15-20 andro ny santionany namboarina.
F: 3. Manana fetra MOQ ve ianao?
A: Ny MOQ-nay dia 1PCS.
F: 4. Hafiriana ny faharetan'ny antoka?
A: 12 Volana.
F: 5. Inona no express ampiasainao matetika handefasana ireo santionany?
A: Matetika izahay no mandefa santionany amin'ny alàlan'ny DHL, UPS, FedEx na SF. Matetika dia maharitra 5-7 andro vao tonga.
F: 6. Inona ny fe-potoana fandoavam-bola ekenao?
A: Ny fe-potoana fandoavam-bola mahazatra anay dia T/T. Azo ifampiraharahana ny hafa.